Po darbų iš užsienio grįžusį vyrą sugyventinė apipylė acetonu ir padegė

Parašė:  2017-12-29

Aštuonerius metus kartu gyvenanti telšiškių pora Didžiąsias metų šventes pasitiko atskirai: vyras – ligos patale, o jo moteris – prižiūrima policijos.
Giedra AKAVICKIENĖ
Nusikaltimais garsėjantis bendrabutis
45 metų telšiškė atsidūrė areštinėje po to, kai 50 metų sugyventinį apipylė dažams skiesti skirtu acetonu ir padegė. Ligoninėje besigydantis vyras atvirai pasakojo, jog šeimyninis konfliktas kilo dėl to, kad jis be įspėjimo grįžo namo iš Danijos, kur dirbo.
Smurtas artimoje aplinkoje įvyko Telšiuose, viename iš Žemaitės gatvės 31 bendrabučio butų.
Pasak nukentėjusiojo, visi Telšiai žino, kad ten nuolat vyksta įvairių nusikaltimų.
Policijos duomenimis, minėtame bendrabutyje ne vienas žmogus nužudytas, ne viena auka išžaginta, o ką jau bekalbėti apie vagystes ir plėšimus.
Pareigūnų teigimu, pastarasis nusikaltimas, kai moteris užpuolė ir sužalojo gyvenimo draugą, įvykdytas gruodžio 20 d., apie 10.30 val., namuose kilus konfliktui.
Padegusi pasigailėjo ir iškvietė pagalbą
Nedraugiškai pasitikusi namo po tolimos kelionės grįžusį sugyventinį moteris po deginančio išpuolio pati iškvietė pagalbą.
Atvykę policijos pareigūnai įtariamajai nustatė sunkų, 3,82 prom., girtumą, o nukentėjusiajam – lengvą, 1,45 prom.
Užpylus acetoną ir padegus, užsiliepsnojo vyro rūbai, apdegė veido apatinė dalis ir kaklas.
Regioninėje Telšių ligoninėje vyriškiui diagnozuoti kaklo, ausies, lūpos, krūtinės (6 procentai kūno) nudegimai. Telšiškis gydomas Traumatologijos skyriuje.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Policijos teigimu, anksčiau šioje šeimoje smurtas nebuvo pasireiškęs.
Prie ligonio budi guodėja
Nuo gyvenimo draugės nukentėjęs vyras, atrodo, labai neliūdi. Žurnalistams apsilankius palatoje, ligoninės patale gulintį telšiškį guodė iš pažiūros akivaizdžiai neblaivi moteris, nuo kurios dvelkė stiprus alkoholio kvapas.
Pasiteiravus, ar čia sugyventinė, kuri jį padegė, vyras papurtė galvą: „Ne, ana sėdi areštinėje, o šita mano pažįstama kaimynė.“
Nukentėjusysis atvirai sakė, jog daug laiko praleidžiantis užsienyje, kur uždirbtus pinigus siunčiantis namo.
Norėjo padaryti staigmeną
Artėjant šventėms, telšiškis iš Danijos grįžo į namus iš anksto nieko nepranešęs gyvenimo draugei – norėjęs padaryti jai staigmeną.
Atrodo, didesnę staigmeną jam ištaisė sugyventinė, kurią vyras užklupo geriančią.
Tačiau su kuo linksminosi moteris, nukentėjusysis nenorėjo atskleisti. „Aišku, ne viena gėrė“, – tarstelėjo jis.
Žodis po žodžio kilo didelis ginčas, pasibaigęs ugnies fakelu.
Sugyventinei jau atleido
Paklaustas, ar dažnai namuose moteris smurtauja, vyras atsakė, kad jos charakteris į blogąją pusę pasikeitė netekus šiai darbo.
„Viskas buvo gerai, kol sugyventinė dirbo, netekusi darbo, pradėjo „durniuoti“. O kodėl prarado darbą, nežinau“, – aiškino statybose užsienyje dirbantis vyras.
Apdegęs telšiškis tikino nelinkintis blogo moteriškei, su kuria gyvena aštuonerius metus.
„Bala nematė to nudegimo, išgysiu, nenoriu, kad ji sėstų į kalėjimą“, – teigė, kaip pats prisipažino, dar šventėms dovanų nespėjęs nupirkti vyras.
Pasiteiravus, iš kur pykčio apimta moteriškė gavo acetono, kurį šliūkštelėjo ant jo ir padegė, nukentėjusysis prisiminė, kad ši pavojinga medžiaga namuose buvo užsilikusi po buto remonto.
Po dviejų parų iš areštinės išleistą smurtautoją teismas įpareigojo gyventi atskirai nuo aukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt