Pirkėją papiktino klaidinanti reklama ir mokamas tualetas

Parašė:  2017-11-03

Apsilankymą prekybos centre „Norfa“ Telšiuose, Gedimino gatvėje, vyriškiui apkartino vaistinės paieška, kurios kol kas nėra, ir mokamas tualetas. Apie klaidinančią reklamą ant prekybos centro pastato, esą čia veikia vaistinė, ir mokamas tualeto paslaugas pakomentavo „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis.
Giedra AKAVICKIENĖ
Tualeto automatas priima tik centus
Prekybos centro klientas „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo, kad skubiai prireikė vaistų, pakeliui buvo prekybos centras „Norfa“, ant kurio iš tolo buvo matyti užrašas „Vaistinė“. Apėjau visą prekybos centrą, tačiau vaistinės neradau, darbuotojos pasakė, kad veltui ieškau – jos nėra.
Vaistų negavusį žmogų prispyrė gamtiniai reikalai, tualetas – čia pat. Bet, pasirodo, norint patekti į prekybos centro tualetą, į automatą reikia įmesti 20 euro centų.
Vyriškis piniginėje turėjo tik popierinius pinigus, todėl teko lakstyti po visas kasas ir prašyti pasmulkinti grynuosius. Pagaliau paskutinėje kasoje jam pavyko išsikeisti pinigus.
„Jeigu už tualetą reikia mokėti, gal prekybos centras galėtų pasirūpinti, kad klientams būtų patogu tai padaryti. Juk daugelis žmonių iš viso nesinešioja grynųjų pinigų, o tik banko kortelę, arba neturi reikiamo skaičiaus centų, o, pvz., 50 eurų. Ką tokiu atveju daryti?“ – piktinosi žmogus.
Daug darbo turi valytojos ir santechnikai
„Norfos“ atstovas spaudai D. Ryliškis informavo, kad sprendimą įrengti mokamus tualetus (kainuoja 20 centų, susimokėti galima kelių nominalų monetomis) naujuose „Norfos“ prekybos centruose bendrovės administracija priėmė dėl kai kurių asocialių ar netvarkingų lankytojų kaltės.
„Mums negaila tualetų. Kantrybę išsekino patys žmonės. Prekybos centrų valytojos dažnai nebespėja valyti jų paliktos netvarkos. Prekybos centro darbuotojams reikia kęsti tualeto lankytojų nekultūringą elgesį, kai gamtiniai reikalai atliekami bet kaip ir bet kur. Daug darbo turi ir santechnikai, kuriems reikia tvarkyti užsikišusius klozetus ir kriaukles. Čia parduotuvės darbuotojai randa visko: higienos reikmenų, maišelių ir pan. Neretai vagiamas tualeto inventorius“, – tvirtino „Norfos“ atstovas.
D. Ryliškio teigimu, mokamas tualetas iš dalies apsaugo nuo tokios netvarkos ir padeda apsiginti nuo netvarkingų gyventojų.
„Aišku, gaila, kad šiokių tokių nepatogumų turi tvarkingi pirkėjai, einantys į prekybos centro tualetą. Tačiau kitos išeities nėra“, – patikino pašnekovas.
Dėl kol kas neegzistuojančios vaistinės „Norfos“ atstovas paaiškino, kad tikėtasi greičiau atidaryti vaistinę, buvo užsakytas bendras reklaminis stendas. Tačiau senoviniame pastate vaistinės atidarymas užtruko dėl dokumentų tvarkymo su paveldosaugos specialistais. Prekybos centras nėra baigtas, tikimasi, kad artimiausiu laiku vaistinė galės priimti klientus.
„Atsiprašome pirkėjo, kad buvo suklaidintas“, – baigdamas pokalbį tarė D. Ryliškis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Idomu parašė:

  Kodėl Lidle tuoletas veikia,o kitiems prekybos centrams nerūpi pirkėjai, nors jiems palieka savo sunkiai uždirbtus pinigėlius

 2. As parašė:

  Prie autobusu stoties,,iki“ ir tas pats su tuoletu-mokamas. taip kad ce daugumoj miestu yra ir nieko ce stebuklingo ypatingai nematau.

 3. nesvarbu parašė:

  Mūsų šeima apsiperka 1-2 kartus savaitėje, išleidžiame po 50 – 100 Eur vieno apsipirkimo metu, atsiskaitome banko kortele. Bet jeigu reikia pasinaudoti tualetu, tai ne visuose prekybos centruose gali nemokamai. KOdėl? Ar tokia pagarba turėtų būti pirkėjui? 20 centų neišgelbės nuo vamzdynų užsikimšimo ar švaros pačiame tualete.

 4. * parašė:

  „Kitos išeities nėra“… 😀 Na taip, lengviau taip pasakyti, negu ieškoti sprendimų. Kodėl pvz., Lidl yra nemokami WC? Beje, naujoji norfa – palyginti didelis prekybos centras, bet nei lauke prie jo, nei viduje nėra suoliukų, kur galėtum prisėsti…

 5. * parašė:

  Beje, kodėl įrengiant naująjį PC, neatsižvelgta į durų ir kasų išsidėstymą? Pirmąsias kasas, ten sėdinčias kasininkes bei pirkėjus „maloniai“ košia skersvėjis…

 6. Kaja parašė:

  Neueiki i maxima ten isvis nera jo ir ka darysi skusies? Iki taip pat mokamas! O cia joooo…. po tokiu visokiu ale tai pirkeju kokia tvarkele ten… fu bijok uzeit negana to kitas dar ir tualetini pipieriu issinesa kad turetu!!!! Prie turizmo centro taip pat mokamas tualetas !!!!! Gal maziau bedawotis reik jai jauti nepasitenkinima ant vieno prekybos centro isvis i ji neik nes kituose tos pacios problemos zmogau!!!

 7. Benas parašė:

  Toks jausmas, kad jus einat į parduotuvę ne apsipirkti o paš…ti.Čia taip pensininkai taupo vandenį?

 8. Miestelėnas parašė:

  Toks vaizdas, kad komentatoriams nereikia nei ši..t, nei my..t.Gal žinote kur mieste viešą tuoletą? Prie maximos? Prie ežero kur uždarytas? Jau pradedant nuo Lenkijos ir toliau į Europą viešų tuoletų , kad ir mokamų yra daug. O čia miestas 3 km, ir tuliko negali pastatyt šiuolaikiško.

 9. nesiteisinkit prekybininkai parašė:

  Telšiškiai turi galimybę palyginti lietuviško ir užsienio kapitalo įmones. O būtent: Lidl parduotuvę ir likusias.Manau vokiečiams net į galvą nešautų atidaryti prekybos centrą be tuoleto pirkėjams (kaip Maxima) ar apmokestinti (kaip Iki, Norfa).Aiškinimas, jog netinkamai naudojasi tuoletu ar apvaginėja, tai, manau, tik išsisukinėjimas, pirkėjo negerbimas ir gobšumas, gobšumas….O komentatoriams, kurie mano jog į prekybos centrą reikia eiti tik apsiprekinti, tai tegul nors kartą ar du užeina į juos su 3-4, kad ir 10-ties metų vaiku.

 10. SVECIAS parašė:

  BE SUTVARKYTO EZERO KITU INVESTICIJU NESIMATO

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt