Pilietiškas liudininkas policijai padėjo rasti kaltininką

Parašė:  2017-05-16

Iš Upynos kaimo į Telšius atvažiavusi pora namo grįžo sudaužyta mašina. Kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino, tačiau pilietiško liudininko dėka jį operatyviai surado policijos pareigūnai.
Giedra AKAVICKIENĖ
Nelaimė nutiko gegužės 5-ąją Žemaitijos sostinėje, Telšės gatvėje. Upyniškiai apsidžiaugė radę laisvą vietą automobiliui, mat tądien mieste vyko mugė ir gatvės bei kiemai buvo sausakimši.
„Telšių ŽINIOMS“ nukentėjusi Jovita Baranauskienė pasakojo, kad mieste pirko gėlių, kurias veš ant artimųjų kapų, taip pat aplankė Turgaus aikštėje vykusią mugę, o grįžus prie automobilio „Opel Meriva“, laukė nemaloni staigmena. Priėjęs žmogus pasakė matęs, kad automobilis atsitrenkė į jų mašiną. Kaltininkas esą pabėgo iš įvykio vietos.
Pasak liudininkų, senyvo amžiaus vairuotojas galėjo būti neblaivus. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai. Jie pripažino, kad nors atsakomybė už pasišalinimą iš įvykio vietos gana didelė, tačiau tokie atvejai, kai manevro metu apdaužomi automobiliai, o kaltininkas neša kudašių, Telšiuose itin dažni.
Antradienį, gegužės 9-ąją, į redakciją atvykusi žalą patyrusi J. Baranauskienė teigė, kad lankėsi Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pas tyrėją, kuri aiškinasi, kas apgadino jos automobilį. Tyrėja esą moteriai pasakiusi, kad toje vietoje aplinka nefilmuojama, filmuojama tik Masčio ežero pakrantė. J. Baranauskienė sakė, kad ji aiškinusi, jog priešais automobilių stovėjimo aikštelę esanti sankryža filmuojama, tačiau taip ir nieko nepešusi.
Nukentėjusioji piktinosi, kad tyrėjai galimai blogai tiria jos skundą, nenori peržiūrėti filmuotos medžiagos ir taip surasti iš įvykio vietos pabėgusio kaltininko. Be to, tyrėja neva kalbėjusi nemandagiai, jai pasakiusi: „Nebūk tyrėja“ ir pan.
Šią istoriją papasakojome Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausiajai specialistei Aušrai Blaževičienei, prašydami pakomentuoti.
„Minėta moteris pas tyrėją buvo atvykusi gegužės 9 d. Eismo įvykis, iš kurio pasišalino vairuotojas, įvyko gegužės 5 d., Telšiuose, Telšės gatvėje. Netoliese yra vaizdo stebėjimo kamera, tačiau vietos, kurioje įvyko eismo įvykis ir pasišalino vairuotojas, vaizdo stebėjimo kamera nefiksuoja. Pagal eismo įvykio liudininko parodymus, gegužės 9-osios rytą Telšių aps. VPK Kelių policijos skyriaus Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo grupės vyresnioji tyrėja, laikinai einanti Kelių policijos skyriaus viršininko pareigas, Asta Končienė nustatė eismo įvykio kaltininką, pasišalinusį iš eismo įvykio vietos. Tą pačią dieną nustatytam vairuotojui – 83 metų Nevarėnų miestelio gyventojui – surašytas administracinio nusižengimo bylos protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 1 d., jam paskirta 300 eurų bauda“, – informavo policijos atstovė
A. Blaževičienė.
Priminsime, kad pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos, pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala neviršija penkiolikos bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą vairuotojams nuo 600 iki 850 eurų. Šiuo atveju garbaus amžiaus pažeidėjui buvo paskirta pusę minimalios baudos.
A. Blaževičienė pažymėjo, kad automobilio apgadinimo byla buvo ištirta operatyviai, visi tyrimo eigoje būtini veiksmai buvo atlikti tinkamai, iš eismo įvykio vietos pasišalinęs vairuotojas nustatytas bei patrauktas atsakomybėn.
„Pasak tyrėjos, su moterimi, atvykusia į policiją, konflikto neįvyko, jai buvo paaiškinti tyrimo eigos veiksmai. Nustačius eismo įvykio kaltininką, moteris apie tai buvo informuota“, – tvirtino policijos komunikacijos specialistė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. as parašė:

    Kalvotoji žemaitija nesugeba savo internetinio puslapio susitvarkyti. O jūsų puslapis veikia gerai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt