Pasveikinta Pavandenės ilgaamžė

Parašė:  2019-03-05

Paskutinis kalendorinės žiemos sekmadienis buvo įsimintinas Pavandenės gyventojai Bronei Jankauskienei. Tą dieną ji minėjo gražų 90-ties metų jubiliejų. Jubiliatė su nekantrumu labai laukė šios dienos. Jos atvyko pasveikinti didžiulis būrys anūkų ir proanūkių: juk močiutei sukako devyniasdešimt.
Ilgaamžę Pavandenės gyventoją pasveikino ir Varnių seniūnas Rolandas Bružas bei socialinio darbo organizatorė Ingrida Višpulskienė.
B. Jankauskienė nuoširdžiai pasakojo savo gyvenimo istoriją, kurioje būta ir džiaugsmo, ir netekčių.
Prieš 90 metų gimusi Bronė augo penkių asmenų šeimoje. Garbingą jubiliejų pasitiko likusi viena iš gausios šeimos. Daugiau nei prieš 60 metų susituokė su vyru Jonu ir susilaukė 4 vaikų: 3 sūnų ir dukros. Ilgaamžė su liūdesiu pasakojo, kad gyvenimas iš jos atėmė du sūnus. „Ką padarysi – tokia Dievo valia“, – sakė moteris.
Gerbiama Bronė jau treji metai, kaip gyvena dukros Nijolės šeimoje. Labai džiaugiasi turinti 7 anūkus ir 8 proanūkius.
Jubiliatė kelis kartus paminėjo, kad jai visi geri: dukra, žentas, anūkai ir proanūkiai. Dovanodama gerumą, kasdien ji jaučia šiluma iš aplinkinių artimų žmonių.
Energijos nestokojanti ilgaamžė visą gyvenimą sunkiai dirbusi, išeina dar lapų į kiemą pagrėbti, tai kokį menką darbelį padirba. Pavandeniškė mėgo ir mėgsta skaityti, nuoširdžiai su visai bendrauja.
Seniūnas R. Bružas ir socialinių išmokų specialistė I. Višpulskienė, sveikindami devyniasdešimtmetę, palinkėjo jai sveikatos, stiprybės, gražių gyvenimo dienų ir Dievo palaimos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Romas parašė:

    Sveikinimai gerai,reikėtu skirti pinigų senutės slaugai ar bent priežiūrai,o tik grąžbiliavimais skrandž,io nepamaitinsi,bet sotus alkano neužjaučia.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt