Pasveikink Lietuvą

Parašė:  2017-04-14

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!

Telšių r. savivaldybės administracijos Teisės ir administravimo skyriaus kalbos tvarkytoja Birutė ŽULKUTĖ:
– Pasitikdama valstybės šimtmetį, susimąstau, ar apie tokią Lietuvą svajojo jos kūrėjai – ne tik signatarai, rašytojai, paprasti kareiviai savanoriai, vėliau ir partizanai… Ko Lietuvai linkėjo sūnų netekusi motina, beraštis kaimietis, Rainių kankiniai? Tikriausiai to paties, ko šiandien palinkėtume ir mes: būti laisva, lygiaverte, pažangia Europos valstybe ir kartu neprarasti savitumo, ypač kalbos, išsaugojusios indoeuropietiškąjį paveldą, bet kartu ir kintančios, tinkamos tiek menui, mokslui, informacinėms technologijoms, tiek kasdieniam bendravimui.
Palankių Tau istorijos vėjų, Lietuva!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. išeivė parašė:

    Ar dar Telšiuose yra dirbančių, išskyrus valdininkus ir biudžetines įstaigas? Juk dauguma telšiškių darbingų žmonių išvyko uždarbiauti į užsienį!

  2. Tamuošelios parašė:

    Tai štai kaip atrodo personalija, čiulbanti-ulbanti apie „savitumo, kalbos, indoeuropietiško paveldo“ išsaugojimą, o realia veikla – įnirtingai kovojanti su žemaitiška rašyba viešose erdvėse.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Šachmatininkų šventė (0)

„Žaibo“ šachmatų klube surengtas turnyras, skirtas Gegužės 1-ajai, Tarptautinei darbo dienai, paminėti. Susirinkusius dalyvius pasveikino ir […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt