Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2018-02-14

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Šiemet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.

Jonas BORUTA SJ, Telšių vyskupas emeritas, Telšių garbės pilietis:
– Kasmet švenčiame daug gražių, šviesių švenčių. Tarp jų – ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo vasario šešioliktoji. Šiemet jubiliejinė – 100-oji…
Broliai, seserys, Lietuvos Respublikos piliečiai, švęsdami šią brangią šventę, būkime vieningi, pakilkime dvasia virš visų susipriešinimų, susiskaldymų… Branginkime per šimtmečius mūsų protėvių, senelių ir tėvelių brangintą Tėvynės laisvę, išlaisvinkim širdis nuo susipriešinimų ir susiskaldymų kartėlio, pakilkime virš įvairių vienadienių susipriešinimų… Lietuvos himno žodžiai – „Vardan tos Lietuvos vienybė težydi“. Dieve, laimink Lietuvą ir jos žmones!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt