Pasveikink Lietuvą

Parašė:  2017-03-24

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!

Telšių Europe Direct informacijos centro vadovė Auksė VALACKONIENĖ:

– Per šimtmetį daug visko buvo: ir okupacijų, ir pažangos, ir atradimų, ir skaudžių netekčių, ir ryškių asmenybių blykstelėjimų. Ne kiekvienam lemta nugyventi tokį spalvingą gyvenimą. Pažvelkime į šalis, kurioms daugiausiai pavydime: dalyje jų buvo lemta gyventi sočiai, ramiai, juos valdė žmonės iš jų pačių rato. Lietuvai buvo lemtas kitoks kelias. Bet tas kelias, tikiu, leido sukaupti patirtį ir išmintį. Vis dar tikiu, kad ir toliau rasis žmonių, kurie sugebės tą nuotaką su kupra – mūsų Lietuvą – vesti ir kartu eiti teisingu keliu.
Prieš koneveikiant valdžią, eurą, blogus kelius, apšnerkštą aplinką, piktus žmones, neprižiūrimus augintinius, linkiu visų pirma kiekvienam atsisukti į save ir pagalvoti: ką aš padariau dėl savo aplinkos, savo žmonių, savo šalies? Juk Lietuva yra tokia, kokią mes patys susikuriame. Tad kiekvienas kurkime ją šviesią, patiriančią kuo mažiau smurto. Tokią, kad nesinorėtų jos palikti, o palikus – norėtųsi vėl grįžti. Su jubiliejumi, Lietuva! Su jubiliejumi, kiekvienas jos pilieti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Filmas BURBULAI (0)

Burbuliai. Dežavu (dubliuotas) Žanras: Animacija, animacinėkomedija, šeimos Trukmė: 84 min Pasiruoškite nuotaikingiausiai kelionei laike – „Burbuliai“ atskuba […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt