Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-12-07

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Mindaugas DRIMBA, Žemaitės dramos teatro garso režisierius, laikinai einantis direktoriaus pareigas:
– Lietuvos istorijos kontekste svarbią ir reikšmingą įtaką Nepriklausomybei turėjo teatras. Slapti lietuviškieji vakarai, vaidinimai, priespaudos metais pastatytuose spektakliuose naudotos metaforos mums parodė, kad teatru galime kovoti dėl lietuviškumo išlikimo ir Nepriklausomos Lietuvos laisvės.
Ta Laisvė šiandien mus kviečia branginti savo praeitį, prisiminti, kiek drąsos, stiprybės, užsispyrimo reikia norint pasiekti, rodos, nepasiekiamų tikslų. O tie tikslai pasiekiami tik žmonių laisvės siekiu, kultūra ir, žinoma, teatru, kaip atskira meno rūšimi.
Kviečiu visus išlaikyti laisvę, puoselėti ją ir turėti tikslą išlaikyti Nepriklausomą Lietuvą ateities kartoms!
Sveikinu Telšių rajono savivaldybės Žemaitės dramos teatro darbuotojų ir savo vardu su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Vilnius parašė:

    Ar dar Telšiuose liko jaunų žmonių ir dar tokių gražių vyrų ???

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt