Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-11-17

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Romualdas INČIRAUSKAS, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto profesorius, dailininkas:
Gimiau prieš 67-erius metus ir net nesvajojau, kad kada nors gyvensiu laisvoj Lietuvoj. Tiesa, kartais su kolegom pafantazuodavom, kad atsikeliu vieną rytą ir matau stebuklą: Gedimino bokšte – trispalvė, savi pinigai, sava kariuomenė, ką galvoji, gali sakyti, nebereikia veidmainiauti, nebereikia stumdytis žeminančiose eilėse, kad ką nors gautum, nebereikia kalbėti „Ezopo“ kalba… Jau buvau dėstytojas ir bendrauti su studentais būdavo sunku.
Svajonė išsipildė. Tai prisimenu kiekvieną dieną ir labai vertinu. Dirbu kūrybinį darbą ir man laisvė – labai svarbus dalykas. Ačiū Dievui už duotą talentą, kuriam realizuotis nebelieka kliūčių.
Pasimiršę žmonės kartais pakeikia esamą laiką. Tačiau ir Mozei išvedant izraelitus iš vergijos, jie bumbėjo, reiškė nepasitenkinimą, nors buvo vedami į Pažadėtąją Žemę.
Labiausiai džiaugiuosi dėl vaikų ir anūkų, gimusių laisvų ir nepatyrusių vergo dvasios, su kuria mano kartai sunku skirtis.
Šimtmečio proga sveikinu visus laisvos šalies piliečius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt