Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-11-14

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Tomas GAURYLIUS, Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos mokytojas:
Tarp atkurtos Lietuvos šimtmečio herojų – nemažai sportininkų, kurie pasauly garsino mūsų Tėvynės vardą, kuriais iš tikro galima didžiuotis, – jų sportiniai laimėjimai įkvepia mūsų šalį kurti dabartį, leidžia viltingai žvelgti į būsimus laikus.
Kas Lietuva? Visų pirma – tai mes, gyvenantys mūsų vienintelės Tėvynės žemėje: mes kuriame istoriją, nuo mūsų juk priklauso papročiai, kalba, netgi gamta…
Tad, pasitinkant atkurtos Valstybės 100 metų jubiliejų, linkiu tautiečiams – mums visiems, kuriantiems šiandieną ir ateitį, ugdyti savyje ir augančioje kartoje savybes, būdingas šauniesiems sportininkams. Taigi, būkime darbštūs, atsakingi, drausmingi, kantrūs, drąsūs, valingi, garbingi, iniciatyvūs; pasitikėkime savo gebėjimais, tačiau mokėkime įvertinti savąsias galimybes; sugebėkime bendrauti ir bendradarbiauti – nepasiduokime egocentrizmui, vertinkime kitus žmones; ryžtingai priimkime protingus sprendimus; atkakliai siekime tikslo – nepasiduokime sunkumams ir tikėkime pergalėmis… Beje, nebūtina juk tapti kokios nors srities čempionais – maži ir dideli tiesiog tebūna fiziškai aktyvūs, – te kūnu ir dvasia sveika bus Lietuva…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt