Pasveikink Lietuvą

Parašė:  2017-03-10

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!

Telšių r. savivaldybės kultūros centro direktorė Birutė JUOZAPAVIČIENĖ

„Lietuva, Tėvyne mūsų…“ (V. Kudirka). Tėvynė kaip Motina – pasaulyje viena! Todėl linkėčiau, kad čia, LIETUVOJE, kiekvienas pilietis jaustųsi kaip namuose: turėtų stogą virš galvos, dirbtų ir uždirbtų, mažėtų socialinė atskirtis, išnyktų psichologinis ir fizinis smurtas ne tik šeimose, bet ir aplinkoje; kad gausėtų oriai gyvenančios šeimos, dominuotų sveikas ir blaivus gyvenimo būdas; stiprėtų pagarbą ir toleranciją, gebėjimus ir kompetenciją spinduliuojantys tautos išrinktieji, o mūsų tautiečiai, be teisių, nepamirštų ir būtiniausių pareigų; kad suklestėtų šalies ekonomika ir emigrantai sugrįžtų į gimtąją šalelę; kad Valstybės pagrindu taptų KULTŪRA: siekti, kad inovacinių technologijų ir „robotizacijos“ amžius nesunaikintų gyvo lietuviško žodžio, spausdintos lietuviškos knygos, kad ir toliau būtų saugomas, iš kartos į kartą perduodamas tautinis paveldas, lietuviškos tradicijos ir papročiai, tradiciniai amatai, kad išliktų UNESCO nematerialaus paveldo šedevrais pripažinti kryždirbystė bei Dainų švenčių perimamumas ir tęstinumas…
Brangiai LIETUVAI TĖVYNEI – šimtmečiais gyvuoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Filmas BURBULAI (0)

Burbuliai. Dežavu (dubliuotas) Žanras: Animacija, animacinėkomedija, šeimos Trukmė: 84 min Pasiruoškite nuotaikingiausiai kelionei laike – „Burbuliai“ atskuba […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt