Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-11-07

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Janina JANKAUSKIENĖ, Telšių lopšelio-darželio „Mastis“ auklėtoja – metodininkė:
Pasitinkant atkurtos Valstybės šimtmetį, džiaugiuosi savo šalies pasiekimais, didžiuojuosi, kad esu šios šalies pilietė. O mano palinkėjimas paprastas, bet širdingas – nepraraskime to, ką protėviai išsaugojo, sukūrė per šimtmečius ir paliko mums: unikalią kalbą su tarmėmis ir potarmėmis, papročius, tradicijas, bendrystę…
Mūsų kasdienybę kartais nuodija nereikšmingos smulkmenos, nesutarimai, pavydas – jie mus naikina iš vidaus ir užgožia viską, kas gražu ir dėl ko iš tiesų verta gyventi. Tad linkiu stiprybės įveikiant visus barjerus, trukdančius našiam, kūrybingam darbui, geriems tarpusavio santykiams tarp kaimynų, darbo kolektyvuose, bendruomenėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt