Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-10-31

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Elena MAŽEIKIENĖ, tautotyrininkė:
– Ko palinkėčiau Lietuvai? Jei tai šimtmetis būtų vienam žmogui, gal, sakyčiau, jau nemažai. Bet Lietuva – tai Valstybė, ir nepaisant to, kad ne taip jau didelė, 100 Nepriklausomybės metų taip pat nebūtų mažai. Su savo darbščiais, kūrybingais žmonėmis ji būtų daug aukštumų pasiekusi. Bet Lietuvai, jos žmonėms per tą šimtmetį teko išgyventi karą, pokarį, primestą svetimos valstybės valdymo, ūkininkavimo, papročių, požiūrių ir kt. modelį, būseną. Užtat ir dabar daug negatyvių dalykų, kaip kyšininkavimas, neūkiškumas, savanaudiškumas, girtuokliavimas ir kt. blogybės, stabdančios šalies klestėjimą, pakertančios jos piliečių tikėjimą šviesesniu rytojumi.
O pasidžiaugti turime juk kuo. Ne tik poetais, gabiais medikais, išradėjais, istorikais, pedagogais, sportininkais, menininkais ir kt. Auga šauni jaunų žmonių pamaina, norinti ir siekianti įveikti blogybes. Iš visos širdies, pasitikdama savo gimtojo krašto pirmąjį atkurtos Valstybės minėjimą, linkiu jos žmonėms labiau branginti Tiesą, Sąžiningumą, Meilę, Garbę, Taiką. Nuo to, kaip dažnai nugalės šie dalykai, šalis tik klestės, o jos žmonės bus laimingesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt