PASVEIKINK LIETUVĄ!

Parašė:  2017-08-31

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Milda ULKŠTINAITĖ, Telšių r. savivaldybės kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių mišraus choro „Tremties aidai“ vadovė:
– Kiekviena valstybė – ne tik teritorija, kalba, kultūra, papročiai. Svarbiausia kiekvienoje valstybėje ar šalyje – ŽMONĖS. Ar šimtas metų – daug? Žmogui – taip, valstybei – kažin. Valstybės, kaip ir žmogaus, gyvenime būna visko: džiaugsmo ir skausmo, laimės ir nelaimių, sėkmės bei nesėkmių. Mums buvo lemta gimti ir gyventi Lietuvoje. Kaip sutiksime ir minėsime šią sukaktį, didžia dalimi priklausys nuo mūsų pačių. Tenka daug bendrauti su brandaus amžiaus žmonėmis ir negaliu atsistebėti kai kurių optimizmu, noru gyventi ir džiaugtis gyvenimu.
Sveikindama su artėjančiu Lietuvos jubiliejumi, linkiu paprastų, žmogiškų džiaugsmų mano kartos žmonėms: tegu Jūsų vaikai grįžta namo, tegu jiems Lietuvoje gyventi būna gera ir miela, matykite, kaip auga ir keičiasi Jūsų anūkai, gyvenkite aktyviai ir galvokite pozityviai. Turėkite šventę širdyje, ne tik iškeltoje vėliavoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt