PASVEIKINK LIETUVĄ

Parašė:  2017-07-14

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Julita ŠVĖGŽDAVIČIENĖ, Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Bibliografinio aptarnavimo skyriaus vedėja
LIETUVA, LIETUVA, BŪK PER AMŽIUS LAISVA!
Be XIX a. ir XX a. pradžios lietuvių tautinio judėjimo nebūtų Vasario 16-osios, be Vasario 16-osios nebūtų Kovo 11-osios… Be meilės nebūtų Lietuvos – poetų, knygnešių, dainų, piliakalnių krašto… Žemaičių lietuviškasis sąjūdis buvo pirmasis lietuvių tautinio judėjimo etapas. Poetė Karolina Praniauskaitė yra to meto romantizmo, tautos dvasios paieškų laikotarpio atstovė. Kartu su Šimtmečiu paminėkime ir jos 190-ąsias gimimo metines.
Pagal mąstymo pobūdį, sakoma, vis dar esame poetų tauta. O tai gresia tapti poetiška provincija.
Labai linkiu Lietuvai išmintingų vadovų bei nuoseklios valstybės raidos politikos. Norėtųsi, kad Lietuvos Šimtmetis būtų paminėtas ne tik šventėmis, bet visi piliečiai apmąstytų praeities svarbą dabarčiai, keltų klausimus dėl ateities.
Linkiu puoselėti ir kurti lietuvių kultūrą, būti kūrybingiems, lakios vaizduotės, drąsiems, išmintingiems, turėti intuiciją, kad galėtume suvokti, kas tikra, kad žmogiškojo orumo jausmas išliktų mumyse.
Linkiu, kad biblioteka visada būtų reikalinga Lietuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt