Pasveikink Lietuvą!

Parašė:  2017-06-27

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!
Vida URNIKIENĖ, Telšių Karolinos Praniauskaitės
viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja:
– Lietuvai linkiu tolerancijos, vienybės ir ištvermės. Linkiu Lietuvai neprarasti savo vaikų ir juos užauginti kūrybiškomis asmenybėmis, kurios nepamirštų, kad nors ir esame maža šalis, tačiau nepakartojama.
Politikams noriu palinkėti daugiau atsakomybės atstovaujant gyventojams, visoms Lietuvos partijoms – sukurti bei susitarti dėl tęstinės bendros Lietuvos gerovės programos atskirų punktų, kurie nesikeistų keičiantis valdžioms. O Lietuvos piliečiams noriu palinkėti atsakomybės renkant politikus.
Linkiu, kad kiekvienas išsaugotų savas lietuviškas ilgaamžes vertybes, puoselėtų papročius ir jaustųsi gerai savo gimtinėje.
ŠYPSOKIS, LIETUVA, šimtmečiais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Simona parašė:

    Kaip graziai atrodot!!! Ir palinkejimas Lietuvai labai konkretus ir tiesus! Su praejusiu Gimtadieniu:)Gyvenimas grazus, kai sypsomes atvira sirdim 🙂

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt