Pasveikink Lietuvą

Parašė:  2017-05-12

1918 m. pirmieji Baltijos šalyse atkūrėme nepriklausomą valstybę. Kitąmet – 2018-aisiais – švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų. Šiandien esame laisvi ir atviri pasauliui, o mūsų istorija neatskiriama nuo naujovių įgyvendinimo ir kūrybos. Modernios valstybės jubiliejų pasitikime su optimizmu, būdami įkvėpti ateities.
Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejus – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie bendros ateities kūrimo. Pasijuskime svarbiausia jos dalimi ir pasveikinkime Lietuvą šimtmečio proga!

Marytė BELECKIENĖ, Telšių r. Luokės bendruomenės pirmininkė:
– Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų LIETUVA, sukūrusi šimtametę NEPRIKLAUSOMYBĖS erdvę, kur esame įrašyti mes. Linkiu, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių NIEKADA neišnyktų ir ateities kartoms paliudytų, jog ir dvidešimt pirmojo amžiaus Lietuva siekė Teisingumo, Žmogiškumo ir Laisvės. Niekada nepamirškime, nors Lietuva ir nedidelė, bet didelė jos TIESA: būti ir išlikti. Gerbkime šią tiesą ir, semdamiesi gyvybės iš praeities kartų patirties, darykime paprastus nuoširdžius ir gerus darbus, kad po jų atsirastų daugiau Tiesos, daugiau Meilės, daugiau laimingai gyvenančių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt