Partijos kuriasi: tvarkiečiai – arčiau teatro, liberalai – šalia bankų

Parašė:  2017-04-21

Telšių rajono savivaldybės taryba opozicijoje esančioms politinėms partijoms imasi dalinti patalpų. Kitą savaitę posėdžiausiantiems Telšių rajono savivaldybės tarybos nariams numatoma pateikti du sprendimo projektus dėl patalpų suteikimo: partijai Tvarka ir teisingumas bei Liberalų sąjūdžiui. Tvarkiečiai prašo patalpų šalia teatro, liberalai – netoli bankų.
Antanas NEKRAŠIUS
Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių skyriaus pirmininkas Kęstutis Trečiokas kreipėsi į Savivaldybę su prašymu suteikti jo vadovaujamam skyriui 10 metų laikotarpiui patalpas, esančias Respublikos g. 18 (buvusioje vaikų bibliotekoje, šalia Žemaitės dramos teatro). Esą partijos veiklai vykdyti užtenka ir vieno kabineto (47,41 kv. m), kurio langai – į pagrindinę Žemaitijos sostinės gatvę. Kitas laisvas kabinetas laikinai naudotis paliktas Žemaitės dramos teatrui.
Svarstant sprendimo projektą, vienas iš Telšių r. savivaldybės tarybos Vietinio ūkio ir ekologijos komiteto narių Adomas Domarkas sakė, kad jis girdėjo kultūros darbuotojų išsakytą pageidavimą dėl patalpų, kurios liko laisvos išsikrausčius vaikų bibliotekai. Esą kultūros darbuotojai nori jomis naudotis iki to laiko, kol bus baigta Kultūros centro renovacija.
„Kalbėjau su Kajetonu (Telšių rajono savivaldybės tarybos nariu Kajetonu Šliogeriu, – red.). Jis nėra labai patenkintas. Tačiau teatras tomis patalpomis nesinaudoja, o tas, kuriomis naudojasi, jiems ir palieka, – komiteto posėdyje teigė K. Trečiokas. – Šias patalpas mums pasiūlė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas. Apžiūrėjome, patiko – parašėme prašymą. Jeigu neduosite – ieškosime kitų.“
Dauguma komiteto narių pritarė patalpų, esančių Respublikos g. 18, skyrimui partijos Tvarka ir teisingumas Telšių skyriui. Nuo balsavimo susilaikė tik A. Domarkas. Po balsavimo Vietinio ūkio ir ekologijos komiteto pirmininkas Algirdas Tarvainis replikavo: esą jeigu reikės – tas patalpas bus galima iš tvarkiečių ir atimti.
Su kitu prašymu suteikti patalpas partijos veiklai vykdyti į Telšių rajono savivaldybę kreipėsi Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių skyriaus pirmininkė Salomėja Antanavičienė. Liberalai 10 m. laikotarpiui prašo Turgaus a. 8-8 esančių patalpų, kurių plotas siekia 39,62 kv. m.
„Ar bent sutvarkėte šias patalpas?“ – į Savivaldybės administracijos darbuotojus kreipėsi Vietinio ūkio ir ekologijos komiteto narys Algirdas Bacevičius ir iškart sulaukė pastabos iš vicemero Kęstučio Gusarovo, esą nereikia protekcionuoti savos frakcijos bičiulių.
Tačiau A. Bacevičių palaikė Savivaldybės administracijos direktorius S. Urbonas. Anot vadovo, patalpos yra apgailėtinos būklės: nėra nei vandens, nei tualeto… „Net negražu tokias patalpas duoti“, – svarstė S. Urbonas ir pridūrė, kad jos anksčiau buvo įtrauktos į Savivaldybės privatizuojamų objektų sąrašą, bet vėliau Tarybos sprendimu iš jo išbrauktos. Savivaldybės administracijos direktorius paragino Tarybos narius apsvarstyti galimybę vėl grąžinti patalpas į minėtą sąrašą. Juolab kad pastatas, kuriame jos yra, ne visas priklauso Savivaldybei.
S. Urbonui antrino Tarybos narys Zenonas Mockus: „Būtume pardavę tas patalpas – būtų Savivaldybė atsikračiusi tuo šašu. O dabar… nei remontuoti, nei parduoti…“
Įsismarkavusius kolegas ėmė raminti konservatorius Juozas Butkevičius: „Jeigu Liberalų sąjūdžio Telšių skyrius parašė prašymą – vadinasi, jiems tos patalpos tinka. Juk žinote – liberalai turi pinigų. O kad nėra ten kanalizacijos, – kibiras nebrangiai kainuoja…“
Komiteto narių balsų dauguma pritarta patalpų, esančių Turgaus a. 8-8, skyrimui Liberalų sąjūdžiui.
Galutinį sprendimą dėl patalpų suteikimo partijai Tvarka ir teisingumas bei Liberalų sąjūdžiui priims Savivaldybės taryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt