Pareigūnai mokymosi įstaigose ieškojo kvaišalų. Rezultatai šokiruoja

Parašė:  2018-05-11

Narkotinės medžiagos vis labiau plinta tarp jaunimo – tuo įsitikino Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, patikrinę Telšių miesto ir rajono mokyklas bei Telšių vaikų globos namų patalpas.
Giedra AKAVICKIENĖ
Siekdami kovoti su narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimu tarp nepilnamečių, kovo–balandžio mėnesiais Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė, kinologas su tarnybiniu šunimi bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė vykdė prevencinę priemonę. Jos metu buvo atliekami narkotinių medžiagų aplinkos tyrimai, siekiant įvertinti narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo tarp nepilnamečių tikimybę.
Tyrimui atlikti buvo naudojami narkotinių medžiagų paieškos testai, pėdsakus imant nuo tikrinamose įstaigose dažnai liečiamų objektų: lauko bei kabinetų durų rankenų, palangių, tualeto patalpos daiktų, šiukšlių dėžių, rūbinės kabyklų, nuo kompiuterių, klasėje esančių paviršių ir pan. Naudojamais narkotikų testais yra galimybė aptikti susmulkintų kanapių dalių, heroino, kokaino, amfetamino miltelių pėdsakų.
Telšių vaikų globos namuose ir Viešvėnų pagrindinėje mokykloje buvo rasta kanapių pėdsakų, o Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje aptikta fenciklidino arba PCP, dar vadinamo „angelų dulkėmis“, pėdsakų.
Kadangi vienu mėginiu imami pėdsakai nuo keleto paviršių, todėl nėra galimybės konkrečiai įvardyti, ant kokio paviršiaus mokykloje aptikta narkotinių medžiagų.
Apie gautus tyrimo rezultatus informuoti įstaigų vadovai.
Taip pat patikrinta Telšių rajono Luokės Vytauto Kleivos gimnazija, Telšių regioninis profesinio mokymo centras, Telšių Žemaitės gimnazija, Telšių „Kranto“ ir „Ateities“ progimnazijos.
Pareigūnai žada, kad ateityje bus tikrinamos ir kitos švietimo įstaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt