Pagyvenusių žmonių šventė. Telšių „Bočiai“ visur ir visada matomi

Parašė:  2014-10-07

Rugsėjo 28 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre vyko Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos paminėjimo šventė, į kurią sugužėjo senjorai iš dvylikos aplinkinių rajonų.
Aurelija SERVIENĖ
Susirinkusiuosius pirmasis pasveikino Telšių r. savivaldybės kultūros centro folklorinis ansamblis „Čiučiuruks“ (vad. Rita Macijauskienė) – palinkėję „stiprios sveikatos ir tropnios ūkatos“, dovanojo šokius ir dainas.
Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ pirmininko Petro Ruzgaus sveikinimus perdavė LPS „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas Kajetonas Šliogeris – linkėta visiems sveikatos, nuoširdumo ir darbingumo.
K. Šliogeris šventės dalyviams priminė, jog šalyje iš viso veikia 62 „Bočių“ skyriai, kuriuose yra 13 tūkst. narių. Vilniuje iš viso yra 19 filialų, Telšiai taip pat neatsilieka – čia jau susikūrė 17 filialų, vienijančių 579 narius. „Lietuvos „Bočiai“, o ypač Žemaitijos, prisideda prie kultūrinių renginių, puikiai sutaria ir aktyviai bendradarbiauja su seniūnijomis, kultūros įstaigomis. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Telšių „Bočiai“ esame visur matomi“, – kalbėjo LPS „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas.
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga visus sveikino Telšių r. savivaldybės meras Vytautas Kleiva, linkėdamas ilgo ir šilto bendravimo, kad visi būtų mylimi, kad pagyvenusių žmonių patirtis atneštų daug naudos ne tik savivaldybių lygmeniu, bet ir visos Lietuvos mastu. „Jaunas žmogus eina greičiau už pagyvenusį, bet pagyvenęs žino kelią“, – sakė rajono vadovas.
Telšių „Bočių“ aktyvumu, jų teikiamų projektų gausa, dalyvavimu renginiuose tądien džiaugėsi ir Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjos pavaduotoja Eva Stonkevičienė.
Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas priminė visiems laikus, kada „Bočiai“ pradėjo veiklą ir kaip toli jie pažengė šiandien: „Jaučiasi jūsų jėga, jaučiasi jūsų pagyvėjimas. Visur jūs einate su dideliu noru, o kai kurie kultūros centrai net nebesurenka kolektyvų. Jaučiu, kad jums patiems pasidarė smagiau ir geriau gyventi.“ Pasidalijo miesto seniūnas ir nauja idėja: „Būtų galima ateities kartoms po savęs palikti kokį gražų prisiminimą. Pavyzdžiui, pasodinti parkelį ar alėją. Tam nereikia didelių pinigų, tačiau liktų gražus ir šviesus prisiminimas.“
Sulaukė Telšių „Bočiai“ bei jų pirmininkas gražiausių sveikinimo žodžių ir iš aplinkinių rajonų atvykusių „Bočių“. Telšiškius sveikino skuodiškiai, palangiškiai, klaipėdiškiai ir kt.
Po minėjimo pasirodė Naisių vasaros teatro artistai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. mhm parašė:

    periodiškai,prieš rinkimus, suaktyvėja ir pensininkai komunistai. reikia gi savo elektoratą budinti iš snaudulio

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt