Pagerbti sportininkai

Parašė:  2017-06-23

Telšių sporto ir rekreacijos centro baigimo pažymėjimai įteikti aštuoniolikai mokinių. Iš jų du sportininkai buvo pasirinkę lengvosios atletikos, keturi – bokso, trys – sunkiosios atletikos, devyni – krepšinio sporto šakas.
Į Telšių sporto ir rekreacijos centro mokinių pagerbimo šventę pasveikinti sportininkų atvyko Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Telšių rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas, Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas, absolventų treneriai.
Svečiai sveikino ir džiaugėsi mokinių pasiekimais, gebėjimu siekti užsibrėžto sportinio tikslo, linkėjo sėkmės laikant abitūros egzaminus. Savivaldybės meras įteikė pagerbimo raštus lengvosios atletikos sportininkams Kamilei Gargasaitei ir Edvinui Baltmiškiui už pastangas aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje ir atkaklų pasiryžimą siekti geriausių rezultatų. Meras linkėjo, kad nuolatinis atsakingas požiūris, nuoseklus darbas bei profesionalus pasirengimas įkvėptų juos nesustoti tikėti savo galimybėmis. Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius įteikė padėkos raštus sunkiosios atletikos sportininkams Deivydui Juciui ir Karoliui Andrijauskui už puikius sportinius pasiekimus Lietuvos ir tarptautinėse sporto varžybose, garsinant Telšių rajoną; krepšininkui Aurelijui Šalkauskui – už ugdymąsi ir teisėjavimą Žemaitijos regiono krepšinio varžybose, direktorius jam linkėjo tapti geriausiu teisėju.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt