Pagerbti geriausi ir populiariausi rajono sportininkai

Parašė:  2016-02-12

Vasario 3 dieną Žemaitės dramos teatre vyko iškilmingas Telšių rajono geriausių ir populiariausių sportininkų apdovanojimo renginys bei filmo „Telšiai, sportas ir aš“ pristatymas.
Renginio vedėjai – Agnė Jakavičiutė ir Linas Ulkštinas, režisierius – Žemaitės dramos teatro direktorius Artūras Butkus.
Aurelija SERVIENĖ
Naujas filmas
Renginio pradžioje susirinkusiesiems parodytas filmas „Telšiai, sportas ir aš“. Jo autorius – Marijonas Breitmozeris. Filme pristatomos Telšiuose veikiančios sporto šakos: karatė, tenisas, boksas, šiuolaikinė trikovė, stalo tenisas, imtynės, sunkioji atletika, lengvoji atletika, sklandymas, autokrosas, futbolas, krepšinis. Apie jas bei aktyviai sportuojantį jaunimą filme kalba sportininkų treneriai.
Sveikinimai
Sporto bendruomenę pasveikino Sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas.
Telšių sportininkus ir jų trenerius gyrė šventėje dalyvavęs Seimo Pirmininko pavaduotojas Vydas Gedvilas: „Sportas visada buvo mano gyvenimo palydovas: kur jis – ten ir aš.“ Svečio padėka – už svarų indėlį kuriant Telšių krepšinio istoriją ir nuolatinę paramą – įteikta Vidui Kolesinskiui. O Telšių r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistui Vygantui Macevičiui padėkota už nuolatinį iniciatyvų palaikymą ir konstruktyvų darbą koordinuojant sportines veiklas Telšių rajone.
Už gerus sportininkų pasiektus rezultatus jiems dėkojo Seimo narys Valentinas Bukauskas.
Telšių r. savivaldybės meras Petras Kuizinas didžiavosi aukštais telšiškių sportininkų pasiekimais ne tik Europoje, bet ir pasaulyje, dėkojo jų treneriams: „Kad atrastumėte vieną talentą, jų turite ugdyti labai daug. Dėkoju už atsidavusią, entuziastingą veiklą, kuria naudojasi ne tik jaunimas, bet ir suaugę.“
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas džiaugėsi, jog Telšių rajone sporto šakų yra labai daug, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą.
Už sporto populiarinimą savo rajone susirinkusiesiems dėkojo Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius. Jo padėkos raštai įteikti: UAB „Telšių keliai“ direktoriui Valdui Knystautui, Telšių krepšinio komandos „Telšiai“ treneriui Augenijui Vaškiui, VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ treneriams Algirdui Kveiniui ir Vijūnui Vasiliauskui, Sporto tarybos pirmininkui Valdui Zykui, Telšių sporto ir rekreacijos centro treneriams: Remigijui Gusčiui (stalo tenisas), Bronislovui Šiaudkuliui (sunkioji atletika), Daliai Pranckuvienei (lengvoji atletika), Linai Kaveckienei (lengvoji atletika), Aleksandrui Nosovui (boksas).
Apdovanojimai
Nominaciją „Populiariausias metų sportininkas“ pelnė lengvosios atletikos sportininkė Kamilė Gargasaitė.
Dėmesingiausiu sportui metų politiku išrinktas Tarybos narys Almantas Lukavičius.
„Geriausias metų sporto renginys“ – Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras. Nominacija įteikta Telšių rajono stalo teniso sporto klubo „Vytas“ treneriui Remigijui Gusčiui.
„Sportiškiausia metų bendruomene“ išrinkta Upynos seniūnija.
„Metų proveržio“ nominacija skirta VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ ir jos direktoriui Martynui Armaliui.
„Metų komanda“ ir treneris – Telšių krepšinio komanda „Telšiai“ ir treneris Augenijus Vaškys.
„Metų sportininkas su negalia“ ir treneris – Modestas Grauslys, Laurynas Staigis, Samanta Zakarevičiūtė ir jų trenerė Inga Zeniauskienė.
„Metų sportininkė“ ir treneris – Monika Stončiutė ir jos treneris Bronislovas Šiaudkulis.
„Metų sportininkas“ ir treneris – Irmantas Kačinskas, treneris Modestas Šimkus.
Nominacija „Už Telšių krašto garsinimą“ įteikta Seimo Pirmininko pavaduotojui Vydui Gedvilui.
„Už pagalbą sportininkams“ padėkota: UAB „Robidoga“ direktoriui Romui Liūnui, kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkui Vytautui Barsteigai, UAB „Slėnis“ direktoriui Egidijui Gintvainiui, UAB „Žemaitijos keliai“ generaliniam direktoriui Albertui Stukui.
Apdovanotus sportininkus bei jų trenerius sveikino Tarybos nariai, sporto entuziastai, seniūnijų bendruomenės ir kt.
Renginį papuošė šokių studija „Divain“ (vadovas Deivydas Račkauskas) bei breiko šokių klubas „West Coast b-boys“ iš Klaipėdos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Telšiškis parašė:

    Gerbkim sportininkus o prie ko šis zombis raudonom akim?

  2. Buvusi gimnastė parašė:

    o kur dingo sportinės gimnastikos pasiekimai??? Juk 1960 ir vėliau Telšius garsino šauniausios ne tik Telšių, bet ir Lietuvos gimnastės, pirmoji sporto meistrė Vanda Berenytė, vėliau sporto meistrė Zinaida Penkovaitė. O Telšių gimnasčių rinktinė daug metų skynė laurus Lietuvos moksleivių varžybose. O kur dingo garsioji gimnasčių trenerė Rimantė Kryževičienė? Kodėl visa tai ištrinama iš Telšių sporto mokyklos istorijos???

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt