Nusišypsok ir tau nusišypsos

Parašė:  2013-04-15
Eigirdžių pagr. mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Savaitė be patyčių“. Mokykla pasipuošė ant kabinetų durų kabančiomis šypsenėlėmis, kviečiančiomis šypsotis.

Mažiausieji su Degaičių kultūros centro direktore V. Keršienė draugiškų santykių mokėsi iš senosios animacijos herojų. Vyresniųjų klasių mokiniai žiūrėjo filmą „Pykšt pokšt, tu negyvas“.
Būrelis moksleivių vyko pažiūrėti Telšių Žemaitės dramos teatre rodomo spektaklio „Bjaurusis ančiukas“, o po pamokų mokyklos bendruomenės laukė tradicinės kūno kultūros mokytojo B. Šiaudkulio suorganizuotos draugiškos šaškių varžybos.
Kadangi mūsų mokykloje berniukų mokosi daugiau nei mergaičių, didžiausio susidomėjimo sulaukė  susitikimas su Telšių šaulių 5-osios kuopos vadu A. Juška, KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kuopos vadu kapitonu N. Urnikiu, buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, kariais savanoriais J. Gailiūte, V. Dambrausku. 
Pradinių klasių mokiniai apie patyčias ir jų sprendimų būdus kalbėjosi su nepilnamečių reikalų inspektore R. Triškute.
Jaunieji eigirdiškiai kartu su mokyklos direktore D. Juškiene, muzikos mokytoja M. Dargužiene, choreografijos mokytoja R. Gustiene bei soc. pedagoge R. Jurevičiute šypsenas ir meninę programėlę dovanojo Telšių vaikų su negale centro auklėtiniams. Šio centro soc. pedagogė I. Rudnikienė suteikė galimybę iš arčiau susipažinti su neįgalių vaikų kasdienybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt