Nevarėnų seniūnija – nacionalinio konkurso nominantė

Parašė:  2018-11-13

Lapkričio 6 d. Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas kartu su Nevarėnų seniūne Vilma Šakiene ir Nevarėnų bendruomenės atstovais dalyvavo Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje vykusiame seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finaliniame renginyje.
Apdovanojama už prasmingas veiklas
Šio konkurso tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą. Seniūnijos varžosi dėl nominacijų: už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui, už tautinės savimonės puoselėjimą, už kūrybiškumo ugdymą, už saugią Lietuvą.
„Malonu, kad šiame padėkos renginyje tarp nominantų buvo ir Nevarėnų seniūnija, kuri nominuota už prasmingas veiklas, vienijančias bendruomenę, skatinančias bendruomeniškumą, kuris yra didžiausia jėga, leidžianti mums kurti ne tik stiprų rajoną, bet ir Lietuvą, tokią, kokią norime ją matyti ateityje“, – neslėpdamas emocijų, kalbėjo meras Petras Kuizinas.
Konkursas vyksta trimis etapais. Iki birželio 1 d. seniūnijos galėjo teikti paraiškas dalyvauti konkurse. Paraiškas pateikė 67 seniūnijos iš 35 Lietuvos savivaldybių.
Iš Telšių rajono buvo pateiktos dviejų seniūnijų – Luokės ir Nevarėnų – paraiškos. Anketose seniūnijos aprašė pastarųjų penkerių metų darbus, veiklos rezultatus, akcentuodamos, kas seniūnijos gyvenime, aplinkoje pasikeitė, kokias problemas pavyko išspręsti, kaip seniūnija sugebėjo suvienyti seniūnijoje gyvenančią bendruomenę ir kiek gyventojų įtraukta į aktyvią veiklą.
Antrojo etapo metu vertinimo komisija pagal pateiktas anketas atrinko po 7 kandidatus kiekvienai nominacijai trečiajam konkurso etapui. Į šį etapą pateko tik viena Telšių rajono seniūnija – Nevarėnų.
Nevarėnų seniūnija turi ką parodyti ir kuo pasididžiuoti
„Iš organizatorių gavau raštą apie šį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą konkursą. Kartu su seniūnaičiais, Nerimdaičių, Mitkaičių ir Nevarėnų bendruomenių pirmininkais, Nevarėnų mokyklos atstovais, Nevarėnų parapijos kunigu, pagyvenusių žmonių bendruomene „Bočiai“ ir seniūnijos darbuotojais nusprendėme, kad turime ką parodyti, kuo pasididžiuoti ir esame verti būti pastebėti, – pasakojo Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė. – Į nuveiktų darbų sąrašą buvo įrašyti kartu nuveikti darbai, kurie įprasmina Nevarėnų seniūnijos, kaip vienos bendruomenės, veiklą. Tai – ir Nevarėnų mokyklos rekonstrukcija, šimtas įvairių, įdomių ir prasmingų Nevarėnų mokyklos moksleivių ir mokytojų projektų, Nevarėnų bendruomenės „Ratas“ bei Mitkaičių kaimo bendruomenės namų viešosios infrastruktūros sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės poreikiams, projektai „Alsuoja šimtmečio dvasia“, „Saugi bendruomenė – saugus aš“, kurių metu buvo tvarkoma „Šilaunės“ poilsiavietė, Nevarėnų ir Nerimdaičių miestelių viešosios erdvės bei prieigos ir kt. Šie projektai buvo įgyvendinti Telšių rajono savivaldybės, Europos Sąjungos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rėmėjų lėšomis.“
Seniūnė V. Šakienė neslėpė, jog žinia apie tai, kad Nevarėnų seniūnija pateko į konkurso „Valstybę kuriame mes“ finalą, visus labai pradžiugino. „Nuoširdžiai dėkoju visiems Nevarėnų seniūnijos, Nevarėnų kultūros centro darbuotojams, mokytojams, gyventojams, kurie nuolat dalyvauja kurdami mūsų valstybę, mūsų tvirtovę – Nevarėnų seniūnijos bendruomenę“, – sakė V. Šakienė.
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis įteikė padėkas ir atminimo medalį Nevarėnų seniūnijos bendruomenei ir jos seniūnei Vilmai Šakienei. Pasveikinti seniūnų atvyko kultūros, žemės ūkio bei socialinės apsaugos ir darbo ministrai, rajonų merai, administracijų vadovai.
Muzikos, dainų ir šokių programą dovanojo Valstybinis ansamblis „Lietuva“ ir „Subtilu-Z“.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Janina parašė:

    Šaunuolė p. Vilma ir jos bendruomenė, linkiu tolimesnės sėkmės.

  2. ciabuvis parašė:

    Nu va ir Rackauskis nuotraukuo snukis pragertas, tai kiek kartu mušei savo žmona gyvuly

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt