Nevarėnuose ir Žarėnuose lankėsi „Naisių vasaros“ kūrėjai

Parašė:  2010-03-26

Praėjusią savaitę Nevarėnų ir Žarėnų miestelių gyventojai turėjo puikią galimybę susipažinti su pamėgtais serialo „Naisių vasara“ kūrėjais ir aktoriais.
Tokia idėja, kad aktoriai susitiktų su žiūrovais, kilo Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkui, serialo „Naisių vasara“ mecenatui, vienam iš scenarijaus autorių Ramūnui Karbauskiui.
Telšių rajono bendruomenes lankančius svečius lydėjo ir susirinkusiems nevarėniškiams bei žarėniškiams pristatė Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Telšių skyriaus pirmininkas Vytautas Rakickas.

Serialas „Naisių vasara“ filmuojamas Šiaulių rajone, netoli Kryžių kalno, Naisiuose. Pasak serialo sumanytojo R. Karbauskio, beveik kiekvienas serialo personažas turi savo prototipą realiame gyvenime, tai ne tik pasakojimas vien apie Naisius. Kuriant šį filmą, pagrindinė sumanytojų idėja buvo parodyti šių dienų Lietuvos kaimą, jame gyvenančių žmonių rūpesčius, džiaugsmus ir pan.
„Koncertinio turo per Lietuvą tikslas – kad aktoriai susitiktų su žiūrovu. Aktoriams ypač trūksta tiesioginio ryšio su jais“, – sakė R. Karbauskis. Pašnekovo teigimu, serialas įgavo neįtikėtiną populiarumą, jo žiūrimumo reitingai ypač aukšti. Be to, kiekvienas norintis „Naisių vasaros“ serialą gali stebėti internetinėje svetainėje, kurioje yra ne tik daug informacijos apie serialą, bet ir galima dalyvauti diskusijose bei rengiamuose konkursuose. „Yra žinoma, jog serialą internetu žiūri žmonės net iš skirtingų 50 valstybių“, – pasakojo R. Karbauskis.
Valstiečių liaudininkų sąjungos vicepirmininkas gausiai susirinkusiems nevarėniškiams bei žarėniškiams pristatė į susitikimą atvykusius aktorius: Agnę Grudytę-Guobienę (Eli), Sigitą Jakubauską (žiniuonis), Ireną Liutikaitę (Ona), Juozą Bindoką (kunigas), Rimantą Krilavičiūtę (Genutė), Simoną Kilių (paštininkas), Valerijų Jevsejevą (Vaclovas). Kartu su aktoriais atvyko ir roko grupė „Perkūno sakmė“. Susitikimuose su gerbėjais svečiai atsakinėjo į gyventojų užduodamus klausimus, dalijo autografus, pasakojo apie savo vaidmenis seriale, skaitė poeziją, dainavo ir t. t.
Už pagalbą organizuojant koncertinį turą Telšių rajone R. Karbauskis padėkos raštus įteikė žarėniškiams Reginai Šiaulienei ir Arūnui Andrijauskui.
Serialo kūrėjai tvirtino, kad „Naisių vasara“ – labai platus projektas. Jis aprėpia koncertinį turą po Lietuvos kaimus, naujai sukurtą dokumentinį filmą apie serialo kūrimo eigą, išleistas fotoalbumas su šimtu fotografijų ir pan.
Kaip tikino R. Karbauskis, seriale „Naisių vasara“ viskas tikra: ašaros, išgyvenimai: „Režisierius Saulius Balandis iš aktorių reikalauja tikro jausmo, įvairios scenos filmuojamos net keletą kartų, kol pasiekiamas norimas rezultatas.“
Gegužės mėnesį prasidės antrasis „Naisių vasaros“ sezono filmavimas, ruošiamasi nufilmuoti apie 100 serijų. „Labai norėtųsi pakeisti serialo rodymo laiką, žiūrovų skaičius padvigubėtų, jei jį nukeltume po 19 val. Norėtume ir reklamos intarpų pamažinti, bet taip jau yra: kuo geresnis serialas, kuo daugiau žmonių jį žiūri, tuo daugiau rodoma reklamos“, – tikino mecenatas.
Valstiečių liaudininkų sąjungos Telšių skyriaus pirmininkas V. Rakickas džiaugėsi, kad serialas „Naisių vasara“ – vienintelis filmas apie mūsų kaimą, mūsų problemas. Jame rodoma, kaip kaimo žmonės gyvena iš tikrųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt