Nerijus Juška Telšiuose pristatys šokio ir dainos spektaklį „Meilė“

Parašė:  2018-12-11

Gruodžio 28 d., 17.30 val., Telšių Žemaitės dramos teatras kviečia pasimėgauti profesionaliu, stipriu ir širdį paliečiančiu šokio ir dainos spektakliu „Meilė“.

„Tai – kūrinys, kurį nusipelno pamatyti mano mylimo krašto žmonės. Labai tikiuosi, kad ant metų slenksčio šis jautrus spektaklis sukurs šventę Jūsų širdyse ir atgaivins kasdienybės nupilkintas dūšias“, – taip pristatydamas spektaklį „Meilė“ kalbėjo Lietuvos baleto meistras, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Nerijus Juška.

Aurelija SERVIENĖ
Supinant scenos meno išraiškas: šokį, gyvai skambantį balsą, muziką, vaizdo projekcijas, žodžio meną ir šviesų dailę, spektaklyje „Meilė“ pasakojama istorija veikia visomis žmogiškomis jausminėmis formomis, kurios leidžia istoriją ir jausmus suvokti pagal savo asmenines patirtis, išgyventi Meilę pačiuose giliausiuose savo širdies ir sielos sluoksniuose.
Pasak N. Juškos, meilė – tarsi tam tikras kodas, kurį natūraliai atsinešame gimdami, jis visą gyvenimą pulsuoja mumyse, transformuoja begales kartų. Kiekvienam žmogui lemta išgyventi meilės virsmą, niekas neapsaugotas nuo paklydimų kelionėje, kurią turime nueiti, vėl artėdami prie suvokimo, kas yra Meilė…
Spektaklyje „Meilė“ vaidinantys aktoriai – N. Juškos kolegos. Todėl pamatęs šį spektaklį, telšiškis iškart jiems pasakė, kad kūrinį turi pamatyti jo kraštiečiai. „Kai pirmą kartą žiūrėjome šį spektaklį – žmona verkė. Tada supratau, koks jis gilus ir paliečiantis atokiausias tavo kerteles“, – įspūdžiais dalijosi baleto meistras.
N. Juška apgailestauja, kad jau yra šiek tiek atitolęs nuo Telšių, rečiau čia beužsuka. Tačiau jam teko girdėti, jog gimtinėje tikrojo profesionaliojo meno stinga. Žmonės vyksta į Vilnių žiūrėti spektaklių, bet ne visi gali sau tai leisti. Todėl primarijus nusprendė Didžiųjų metų švenčių proga telšiškius pamaloninti – atvežti profesionaliojo meno ir taip pakelti kultūrinį Telšių lygį.
„Nors buvo tokių telšiškių, kurie mano sprendimui nepritarė, esą Telšiams tokio lygio spektaklio nereikia, esą niekas jo neis žiūrėti, bet aš nenoriu tuo tikėti. Žmonės yra išsiilgę kitokio meno ir atėję į spektaklį tikrai nenusivils. Jau nuo pirmosios minutės, nuo užsklandos atidengimo iki pat galo spektaklis traukia, kausto dėmesį“, – spektaklio sėkme Žemaitijos sostinėje neabejoja N. Juška.
Spektaklis „Meilė“ skirtas visiems, nes kiekvienas mūsų išgyvename tą jausmą – meilę.
N. Juška prisipažino, jog retai beužsuka į Telšius – tėvų nebėra. Tačiau su amžiumi sentimentų gimtajam miestui vis daugėja. „Negaliu atsidžiaugti išgražėjusiais Telšiais. Bene gražiausias šalies miestas tapo. Kai tik randu kokią progą, būtinai čia užsuku. O šįkart atvyksiu su spektakliu, bus puiki proga pasisvečiuoti. Būtinai atvažiuosiu kartu su aktoriais kolegomis, nors pats spektaklyje nešoksiu, jį tik pristatysiu“, – sakė primarijus.
N. Juška į Telšius atvyks su visa šeima: žmona Agne ir dviem savo atžalomis – penkiamečiu Pauliumi bei vienerių Eva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt