Nepakeliami sunkumai: sutvarkyti pavojingai griūvančius sandėliukus

Parašė:  2017-08-01

Telšių mieste prie mažojo turgelio (Naujoji g.) jau ilgą laiką stovi akivaizdžiai avarinės būklės pastatas – piktžolėmis apaugęs, neprižiūrimas, pavojingai yrantis. Pastate – seni sandėliukai, dalis jų sienos plytų jau nutrupėjusios ir atskilusios. Vaikai smalsauja ir landžioja pro atvertus plyšius, tad iki nelaimės, kaip sakoma, – vienas žingsnis…
Aurelija SERVIENĖ
Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gintautas Lukauskas sakė, jog sandėliukuose aplinkinių namų gyventojai sandėliuoja malkas.
Jis „Telšių ŽINIOMS“ patvirtino, jog pastato šoninės sienos mūras pradėjęs irti: „Pastatas fiziškai susidėvėjęs, turintis avarinės būklės požymių.
Planuojame apriboti priėjimą prie pastato.“
Statybos ir urbanistikos skyriaus duomenimis, 2017-05-23 buvo kreiptasi į VĮ Registrų centrą – klausiama, kam priklauso statinio nuosavybės teisė. 2017-05-31 Registrų centras pateikė informaciją, kad jokie teisių suvaržymai, juridiniai faktai Nekilnojamojo turto registre neįregistruoti. 2017-07-11 atliekant statinio naudojimo priežiūros patikrinimą, sandėliukais besinaudojantys gyventojai prasitarė, kad keli sandėliukai yra juridiškai įteisinti.
„Tai viską labai apsunkina“, – aiškino G. Lukauskas. Vedėjas informavo, jog šiuo metu ieškomi sandėliukų savininkai. Jei pasitvirtins faktas, kad sandėliukai turi savininkus, Savivaldybė negalės organizuoti griovimo darbų. Sandėliukų savininkai patys turės sutvarkyti statinį arba jį nugriauti.
Tariami savininkai kol kas nesurasti, Savivaldybės administracija prašo atsiliepti sandėliukų savininkus ir su nuosavybės dokumentais ateiti į Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos poskyrį.
Kadangi sandėliukų savininkai nesurasti – nėra ir kam baudos išrašyti už tvarkos pažeidimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt