Nenuvilianti idėja skaitytojams – „Telšių ŽINIŲ“ prenumerata

Parašė:  2019-04-18

Telšių apskrities laikraštis „Telšių ŽINIOS“ kviečia prisijungti prie gausaus skaitytojų rato tuos, kurie abejoja, ar verta prenumeruoti spaudą. Užsisakykite „Telšių ŽINIAS“ ir suprasite, jog tai privalumas!
Laikraštis „Telšių ŽINIOS“ nepalieka skaitytojų abejingų. Mes laikomės taisyklės, jog bendruomenei, kurioje gyvename, pateikiame tik operatyvią ir teisingą informaciją.
Šių metų spalio 1 dieną laikraščiui sukanka 20 metų. Nuolat augęs skaitytojų būrys išlieka stabilus. Tai įrodo, jog esami skaitytojai mėgsta ir vertina laikraščio skelbiamą informaciją. Kai šiomis dienomis naujosios technologijos baigia užkariauti žmogaus smegenis, reikėtų nepamiršti, jog rūpintis sveikata yra labai svarbu. Todėl internetinę erdvę pakeisti į spausdintą laikraštį yra pats laikas: spausdintą tekstą skaityti yra kur kas maloniau, nes nejaučiamas akių nuovargis, nereikia sėdėti palinkus prie kompiuterio ekranų. Atliktais tyrimais teigiama, jog tekstas labiau įsimenamas skaitant jį spausdintą, taip pat galima išsikirpti patikusį straipsnį, pasibraukti Jums svarbią informaciją.
„Telšių ŽINIOSE“ Jūs tikrai rasite įdomių aktualijų apie mūsų miestą ir rajoną, o skaityti bus tikrai malonu, nes laikraščio turinys labai patrauklus ir siūlantis vis naujų idėjų skaitytojams.
Pažadame, jog 20 metų proga stebinsime Jus vis naujomis idėjomis ir nenuvilsime, todėl prenumeruoti ir skaityti mūsų laikraštį Jums bus malonus laisvalaikio praleidimo būdas.
„Telšių ŽINIOS“ – šiandienos leidinys, gebantis derinti naujoves ir tradicijas. Laikraščio turinys yra labai įvairus: dėmesys skiriamas kasdieninėms aktualijoms, ekonomikai, kultūrai, švietimui, žemės ūkiui, teisėtvarkai, medicinai, sportui, gyvenimo istorijoms bei pramogoms. Antradieniais „Telšių ŽINIOS“ išeina su spalvotu priedu „Vakarų Lietuva“, penktadieniais – su televizijos programa visai savaitei.
Daugiau informacijos teikia: „Telšių ŽINIOS“, Respublikos g. 1, Telšiai, tel./faks. (8 444) 52255, tel. 8 698 54959, el. paštas: tz@tzinios.lt.

Pranešimą rengė Ryšių su visuomene studentė Indrė REKAŠIUTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt