Mu­zi­kan­tų fies­toje – laiko patikrinti kūriniai

Parašė:  2018-11-09

Spalio 25 d. Tryškių kultūros centre vyko tradicinė Muzikantų fiesta. Po dienos darbų į kultūros centrą sugužėję vietos gyventojai ir svečiai turėjo galimybę išvysti atlikėjus iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Telšių, Mažeikių, Joniškio, Plungės, Degaičių ir kt.
Renginį linksmu instrumentiniu kūriniu pradėjo Kultūros centro direktorius Egidijus Einikis ir garso ir šviesos inžinierius Renatas Serva. Tada prisijungė šmaikščioji vakaro vedėja Eugenija Selskienė iš Klaipėdos r., Rudaičių k., kuri visą vakarą žodžio kišenėje neieškojo ir liūdėti susirinkusiai publikai neleido. Netrūko įvairiausių pokštų, žaidimų bei linksmybių. Koncerto metu scenoje pirmoji pasirodė Jūratė Malinauskaitė iš Joniškio. Atlikėja visus sužavėjo savo išskirtiniu balso tembru. Antrieji į sceną lipo vakaro veteranai (muzikavimo patirtis – apie 35 metai) Jonas ir Bronius iš Degaičių. Jie atliko ramius, laiko patikrintus kūrinius. Trečiasis pasirodė šeimyninis duetas Saulius ir Rita iš Telšių. Ketvirtieji – jauni muzikantai, neseniai pradėję muzikuoti, Vitalija ir Andrius iš Telšių. Jie susirinkusiesiems dovanojo linksmus, nuotaikingus kūrinius, tad publikai teko daug ploti ir linguoti. Penktieji scenoje koncertavo du jauni vyrukai iš Plungės, taip pat kartu pradėję muzikuoti neseniai, – Tomas ir Julius. Per jų pasirodymą publika jau buvo linksmai nusiteikusi, tai jiems plojimai liejosi iš salės. Paskutiniai scenoje pasirodė Kostas ir Robertas iš Mažeikių – grupė: „KlaVyrai“. Šis kolektyvas taip patiko žiūrovams, kad paskutinis jų atliktas kūrinys žiūrovų prašymu skambėjo du kartus.
Tada vakaro vedėja pakvietė visus atlikėjus į sceną, taip pat ir kultūros centro direktorių Egidijų Einikį tarti pasirodžiusiems muzikantams padėkos žodį ir įteikti atminimo dovanas. Po sveikinimų visi dalyviai kartu su žiūrovais uždainavo finalinę dainą „Dar širdyje ne sutema“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. HMMM parašė:

    Visuose kc tas pats per tą patį, ar kas naujo bus kada nors?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt