Mokausi kitur ir kitaip

Parašė:  2013-05-13

Balandžio 24 d. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko renginys „Mokausi kitur ir kitaip“. Tai buvo mūsų mokyklos 2g klasės gimnazistų susitikimas su Pavandenės pagrindinės mokyklos dešimtokais. Atvykę mokiniai ir jų auklėtoja J. Dužinskienė turėjo galimybę susipažinti su gimnazijos aplinka, mokytojais bei moksleiviais.
Tą dieną vyko netradicinės pamokos. Per pirmąją susipažinimo pamoką „Čia Aš“, kurią vedė pavaduotojas ugdymui E. Stonys, mokiniai tobulino bendravimo įgūdžius. Per biologijos ir chemijos pamokas (mokytojai G. Bajorūnienė ir A. Bugvilas) atliko praktinius bandymus, mokėsi iš vaisių ir daržovių išskirti DNR molekules. Kūno kultūros pamokoje (mokytojas S. Jogminas) buvo galima artimiau pabendrauti žaidžiant tenisą ir futbolą. Naudinga ir įdomi buvo integruota matematikos ir fizikos pamoka „Linksmasis greitis“ (mokytojai J. Vozbutienė ir S. Vozbutas), kur svečiai ir mūsiškiai galėjo išbandyti ir pritaikyti savo gebėjimus bei žinias. Per paskutinę „Laimės“ pamoką vyko pokalbis, ko reikia, kad jaunas žmogus įsivertintų savo galimybes, gebėjimus, kad tinkamai pasirinktų ir įgytų norimą profesiją.
Kad ši diena buvo naudinga abiejų mokyklų mokiniams, galima spręsti iš jų atsiliepimų apie susitikimą: patiko naujos pažintys, bendravimas, įdomios „kitokios“ pamokos… Atsisveikindami pavandeniškiai pažadėjo kitą kartą vėl atvykti į mūsų gimnaziją, o kai kurie nuo rudens ketina čia tęsti mokslus 3g klasėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt