Miestą papuoš gyventojų dovanotos žaliaskarės

Parašė:  2017-12-05

Lapkričio 30 dieną į Telšių Turgaus aikštę buvo parvežtos ne kaip įprasta viena, o netgi dvi eglės, džiuginsiančios telšiškius per Didžiąsias metų šventes. Kalėdų eglučių įžiebimo šventė – gruodžio 6 d., 18 val.
Šiais metais Telšių miesto seniūnija sulaukė bene 15 žaliaskarių pasiūlymų ir išsirinko pačią gražiausią, augusią Telšiuose, Lakštingalų gatvėje. Ją miesto gyventojams padovanojo Monika Streckytė. Sidabrinė eglė, sodinta prieš 31 metus, išaugo iki 12 metrų aukščio.
Telšių miesto seniūno Kazio Lečkausko teigimu, pagrindinė miesto eglė ir miestas bus papuošti taip pat kaip ir pernai – papildomų lėšų puošybai nebuvo skirta. „Nauja šiais metais tai, kad Turgaus aikštėje stovės dvi eglės. Pagrindinę eglę, kaip įprasta, puošime aikštės viduryje, o kitą žaliaskarę – miesto seniūnijos pastato pašonėje. Pastarajai draugiją palaikys girliandomis padabintas Telšių miesto simbolis – meška. Šalia bus įrengta ir fotosienelė“, – pasakojo seniūnas.
Prie miesto papuošimo prisidėjo ir floristė Birutė Lekavičiūtė, kuri bendru sutarimu su miesto seniūnija miestui papuošti pasiūlė šalia jos namo žaliavusias sidabrines eglutes. Jos jau buvo tiek išsikerojusios, kad trukdė praeiviams vaikščioti šaligatviu. Todėl buvo priimtas abipusiai naudingas sprendimas: ir miestas papuoštas, ir eglutės panaudotos tikslingai, ir šaligatvis atlaisvintas. Viena iš šių žaliaskarių parvežta į Turgaus aikštę, likusiųjų šakos papuošė miesto erdves. Šakų mieste esantiems vazonams pagražinti parūpino ir Janina Pukšmienė.
Tradiciškai žaliaskarė papuoš ir Katedros aikštę. Ją miestui padovanojo janapoliškiai Adomas ir Nijolė Každailiai.
Adventiniam vainikui kėnio šakų davė Egidijus Sobutas ir Laura Lukošiutė. Pynimo darbais ir žaisliukais pasirūpino Naujamiesčio mokykla.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pilietė parašė:

    Labai negraži eglė.Trūksta šakų.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt