Mes – laiškininkai, o mūsų krepšiuose – „Telšių ŽINIOS“

Parašė:  2017-09-29

Redakcija žinią suranda, laiškininkai tą žinią atneša. Ši sąjunga tvirta ir negali egzistuoti viena be kitos. Koks gi laikraštis būtų be naujienų ir kokiu tikslu vaikščiotų laiškininkas, jeigu tos naujienos nebūtų sudėtos į laikraštį? Trečia svarbi grandis šioje sąjungoje esate Jūs, mieli skaitytojai, – tiek laiškininkai, tiek žurnalistai dirbame Jums, kad visos žinios būtų prieinamos ir laiku pasiektų!
Laiškininkas vakar ir laiškininkas šiandien – skiriasi. Vakar jis nešė daugiau laiškų, telegramų, įvairesnės spaudos. Nueito kelio atstumai buvo trumpesni, tačiau krepšiai sunkesni. Šiandien dažnas laiškininkas važiuoja automobiliu: retai bepristato ranka rašytą laišką, mažiau spaudos, bet daugiau pranešimų apie gautus siuntinius iš užsienio, prekes iš internetinių parduotuvių. Laikas nestovi vietoje – keičiasi aplinka, keičiasi ir laiškininko darbo pobūdis.
Bet svarbiausias dalykas – rajoninis laikraštis – lieka. Šiandien mes, „Telšių ŽINIŲ“ redakcijos darbuotojai, minėdami laikraščio 18-ąjį gimtadienį, užsivilkome laiškininko uniformą. Nes mes, kaip ir šios profesijos žmonės, išgyvename pasikeitimų laiką.
Skaitmeninė revoliucija įvyko, bet popieriniai leidiniai gyvuoja: ir ne tik kad nežada išnykti, bet tvirtina savo pozicijas. Laikraštis buvo ir bus! Žinoma, patyręs pokyčių, atsinaujinęs, nugalėjęs varžybas dėl operatyvios ir teisingos informacijos.
Atlikta daug tyrimų, kurie rodo, kad spausdinto žodžio internetinė erdvė neprarijo: spausdintu žodžiu labiau pasitikima, spausdintą tekstą skaityti yra maloniau, nejaučiamas nuo skaitmeninių įrenginių akių nuovargis, į akis „nešokinėja“ reklama, laikraščio tekstas labiau įsimenamas, lengviau prie jo grįžti, skaitant laikraštį niekada nesibaigs baterija ir tekstas nepradings, galima pasibraukti patikusį teiginį, išsikirpti norimą straipsnį ir pan.
Vien ko vertas lengvas popieriaus šlamėjimas verčiant puslapį!
Džiugu, kad Telšių rajono gyventojai pirmumą teikia laikraščiui „Telšių ŽINIOS“ – laiškininkų krepšiuose ŽINIOS užima daugiausiai vietos.
Ačiū visiems laiškininkams ir pašto darbuotojams už nuoširdų bendradarbiavimą ir draugystę!
Laikraščio „Telšių ŽINIOS“ redaktorė Vilima MEŠKAUSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Benas parašė:

    Šaunuoliai. Taip ir toliau. Sėkmės.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt