Mero žinia Kalėdoms: Telšiai turės modernų baseiną su pirtimis ir poilsio zona!

Parašė:  2018-12-21

Artimiausiais metais Telšių mieste pradės veikti modernus baseinas su pirtimis ir poilsio zona. Ši naujoji traukos zona bus įrengta remontuojant Telšių „Ateities“ progimnazijos baseiną.
„Privalome investuoti ne tik į viešąsias erdves, bet ir į žmonių sveikatą, edukaciją bei poilsį. Šiuo metu remontuojame „Ateities“ progimnazijos pastatą, o kita džiugi žinia šios įstaigos bendruomenei ir visiems rajono gyventojams – Telšių rajono savivaldybės ir Seimo nario Valentino Bukausko dėka gauname finansavimą čia esančio baseino kapitaliniam remontui“, – informuoja Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas.
Finansavimas – bendromis pastangomis
Kapitalinio remonto laukta ne vienerius metus: 1996-aisiais įrengtas baseinas iki šiol buvo remontuotas tik minimaliai. Seimo narys Valentinas Bukauskas, siekdamas moksleiviams, sportininkams ir kitoms gyventojų grupėms geresnių sąlygų, pusantrų metų stengėsi iškovoti lėšų kapitaliniam baseino remontui. Bendros pastangos pasiteisino: „Ateities“ progimnazijos baseinui Kūno kultūros ir sporto departamentas numatė bemaž pusantro milijono eurų.
Baseino pastatas ir vidaus patalpos bus kapitaliai atnaujinti: numatyta apšiltinti baseino pastatą, pakeisti langus ir duris, atnaujinti visą baseino inžinerinę įrangą: šildymą, vėdinimą, elektrotechniką. Baseino patalpose bus suformuota bendra vyrų ir moterų drabužinė su 40 spintelių daiktams, bus 8 persirengimo kabinos, iš kurių dvi pritaikytos asmenims, turintiems negalią. Taip pat suplanuota įrengti vyrų ir moterų prausyklas, sanitarinius mazgus, pastatyti kriaukles, plaukų džiovintuvus.
Veiks trys pirtys
„Gera žinia pirties mėgėjams – po kapitalinio remonto baseino patalpose veiks trys pirtys: turkiška, sauna ir infraraudonųjų spindulių. Greta pirčių bus įrengti 3 dušo rageliai, numatyta vieta sulčių barui bei poilsio zona. Buvusio garažo vietoje suplanuotas baseinas vaikams ir sūkurinė vonia. Viliamės ir tikime, kad po remonto turėsime naują traukos vietą Žemaitijos sostinėje“, – apie būsimas permainas pasakoja Telšių rajono savivaldybės meras.
Baseinas nėra tik laisvalaikio zona: čia lankosi stuburo skausmų ar kitų negalavimų kamuojami suaugusieji ar senjorai, treniruojasi ir plaukti mokosi moksleiviai.
„Su generaliniu rėmėju AB „Žemaitijos pienas“ įgyvendiname socialinę akciją „Antrą klasę baigi – plaukti moki!“, kasmet net keli šimtai Telšių rajono antrokų „Ateities“ progimnazijos baseine išmoksta plaukti ar lavina savo įgūdžius. Augančiai kartai turime suteikti kuo geresnes sąlygas ugdytis, tad pirmiausia remontas reikalingas dėl vaikų gerovės – baseinas privalo atitikti aukščiausius kokybės ir saugumo rodiklius“, – teigia Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas.
2015–2016 mokslo metais akcijoje „Antrą klasę baigi – plaukti moki!“ dalyvavo 366 moksleiviai, 2016–2017 m. – 404, 2017–2018 m. – 414, šiais mokslo metais – apie 380 antrokų. Antrokams įteikiami Plaukimo programos mokymo diplomai. Pažymėtina ir tai, kad Telšių rajono savivaldybė, „Ateities“ progimnazija ir AB „Žemaitijos pienas“ yra idėjos autoriai – pirmieji Lietuvoje, už savo lėšas pradėję mokyti vaikus plaukti.
Progimnazijos pastato remontas
Skaitytojams taip pat primename, kad šiemet kapitaliai remontuojamas Telšių „Ateities“ progimnazijos pastatas: pakeisti langai, stogas, stoglangiai, pastatas apšiltintas, atlikti kiti darbai. Jau baigiama remontuoti sporto salė, ateityje numatytas rūsio ir pirmojo aukšto vidaus bei, kaip minėta, baseino remontas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. :) parašė:

  O kada Telšiai turės modernią turgavietę?

 2. Blaivininkas parašė:

  tai prie pirciu alaus nebus???? jei nebus tai ir neisiu

 3. Jonas parašė:

  Blaivininke, issipagiriok?

 4. mustafa parašė:

  Ką bendro su šiuo reikalu turi Kuizinas ir Bukauskas, o gi nieko…Jei Bukauskas kada ir kovoja, tai tik kompiuteriniuose žaidimuose…

 5. Gera naujiena ! parašė:

  Su tuo ir sveikiname !

 6. Barsas parašė:

  Ar čia tas pats kuizins, kuris žadėjo 30 procentų sumažinti savivaldybės valdžiažmogių skaičių, bet nieko nepadarė? Tai ans yr pažaduks ir daugiau nieko, o baseinas bus Masčio ežere, taip kad netikėkit to melagio sapalais, nes arte jau rinkimai ir prasided kuizino makaronų kabinins žmonėms ant ausų. Pats reklamanovs, kad perk makaronus, dabar visiems mums ir kabib ant ausų.

 7. Ubagas parašė:

  Bukauskas.Mesijas.Kuizinas pranašas

 8. plaukikas parašė:

  bet idomu kas pirmas plauks

 9. ;) parašė:

  Tai kada čia vyks viskas? Negi ilgam uždarys baseiną, negalės sportininkai treniruotis, antrokėliai mokintis plaukti…..nes matant kaip vyksta kultūros centro remontas, arenos remontas….

 10. Benis parašė:

  Matau, kažkas nevaikšto i baseiną. Baseinas jau atnaujintas, pirtikės veikia. O jums praneš prieš rinkimus-kai jau viskas sutvarkyta.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt