Meras Petras Kuizinas traukiasi iš Darbo partijos narių

Parašė:  2018-06-22

Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas traukiasi iš Darbo partijos gretų. Darbo partijos nariu meras buvo nuo pat jos įkūrimo – 12 metų.
Pasak mero, kada iš partijos traukiasi Tarybos nariai, tai jų reikalas, kokia forma jie tai daro – viešai ar atvirai. „Kadangi aš užimu mero pareigas ir esu tiesiogiai rinktas, jaučiu pareigą informuoti visuomenę apie tokį savo sprendimą“, – ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė P. Kuizinas.
Kokios priežastys lėmė tokį politiko sprendimą?
„Darbo partijos narys esu nuo pat jos įsteigimo ir net steigiamojoje grupėje teko dalyvauti. Susibūrėme entuziastai, kurių dauguma nebuvome dalyvavę politikoje. Su nauja komanda norėjosi nuveikti gerus darbus. Aš atėjau turėdamas tikslą – daryti įvairius sprendinius politiniame lygmenyje. Komanda buvo puiki, daug metų kartu dirbome. Aš šios komandos neatsisakau ir šiandieną, neturiu jokių ambicijų ar nuostatų prieš atskirus žmones“, – apsisprendimą aiškino meras. Pasak jo, per 12 metų partija patyrė daug visokių įvykių: keitėsi partijos vadovai, nuo kurių priklauso ir partijos politika.
Mero teigimu, kada po Seimo rinkimų Darbo partijai pradėjo vadovauti Živilė Pinskuvienė, buvo jaučiamas naujo, šviežio oro gūsis, partija susivienijo, pakilo į aukštesnį lygmenį. „Buvau aktyviai įsijungęs į partinę veiklą. Bet sugrįžus partijos įkūrėjui Viktorui Uspaskich, tas šviežio oro gūsis vėl išgaravo, užgeso. Jaučiu ir matau, Darbo partijos bandymą didžiojoje politikoje būti vienai iš žaidėjų: vėl taikomi senieji metodai, būdai, keliai, o tai man atrodo neperspektyvu. Aš kaip Darbo partijos narys ir eilinis žmogus nelabai pritariu tokiai politikai ir šis mano apsisprendimas palikti Darbo partiją gimė būtent dėl to“, – sakė P. Kuizinas.
Apie tokį savo sprendimą meras jau informavo Telšių rajono savivaldybės Tarybos Darbo partijos frakciją, kurios nariai šią žinią priėmė kaip faktą ir neišreiškė nepasitenkinimo ar pykčio. „Šioje kadencijoje palaikau savo buvusią frakciją ir, jei jos nariai neprieštarautų, aš likčiau jos nariu, o kadangi aš buvau ir frakcijos seniūnas, pasiūliau jiems išsirinkti naują, tačiau frakcija paprašė, kad likčiau. Jos narių motyvas: nebūtina būti partijos nariu, kad būtum frakcijos seniūnas“, – pasakojo rajono vadovas.
Iš aktyviosios politikos P. Kuizinas trauktis neketina, turi minčių, tačiau jų atskleisti kol kas nepanoro. Šiandien jis teigia koncentruojantis į Tarybos veiklą ir darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. dede parašė:

  tai pasitvirtina gandai, kad uspaskich stums i merus bukauska, o kuizinas stos i kita partija ir tada su ja kandidatuos i merus. o i kokia partija stos? ar tik ne bebru…

 2. Rinkėjas parašė:

  Kaži,gi pats Uspaskis Bukauską senu pirdyla išvadino,priedo išdaviku partijos…

 3. Aletrikas -Ginekologas parašė:

  seniai zinoma kad ziurkes pirmosios bega is skestancio laivo

 4. hm parašė:

  bet tai kuizinas nenustoja stebinti: su valdanciaja kolicija yra susipriešinęs (ji, skirtingai nei jis, remia adm. direktorių). išeina iš partijos, kuri yra toje valdancioje koalicijoje, nes nepritaria jos ideologijai. tačiau lieka partijos frakcijoje , netgi jos vadovu! 🙂 tai spėkit kokia to mero pasauleziura? kuriai pusiai jis realiai pritaria? nenori atskleisti? dar nesugalvojo? Beje, stebina ir partija, kuri savo frakcijai vadovauti išsirenka nepartini, kuris radikaliai nepritaria partijos linijai (tai pareikšti sušauke spaudos konferencija). Reiškia, pati partija neturi stuburo, kad pasirenka toki, kuris irgi to stuburo nelabai (dar neapsisprende, kokias paziuras naudingiau tureti prieš rinkimus)… na o ir rinkejai, ar negali paprasyti mero paaiskinti, kuria politinia krypti jis atstovauja, kokios jo vertybes, kokie tikslai, ka jis mano apie rajono prioritetus, apie reformas etc. kaip jums ponai meras be paziuru?

 5. Anonimas parašė:

  Ankščiau ar vėliau tai turėjo atsitikti. Ir tai įvyko. Valio. O dėl Bukausko nepergyvenkit. Tas žmogus, kurio nemėgau nuo 2006 savo darbą padarė. Ir žmonės patikėkit ji gerbia ir myli. Su savo pažintimis, siekiais, mąstysena Telšiams dar daug padarys.

 6. gintaras parašė:

  Kodel sako ,kad Kuizinas nedirba. Dirba, pastoviai lenkia senuku sveikineme Urbona.

 7. Anonimas parašė:

  Bebrai,atrieda atidunda??????.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt