Mažųjų žvirbliukų išbandymai scenoje

Parašė:  2013-05-20
Partnerystė – sėkmingos vaikų ugdymo įstaigos veiklos pagrindas. Todėl mūsų  lopšelio-darželio „Eglutė“ „Žvirbliukų“ grupė siekia kuo glaudžiau bendradarbiauti su tėveliais.
Tada, kai darželyje buvo nuspręsta rengti „Teatro savaitę“, mes, „Žvirbliukų“ grupės auklėtojos, nusprendėme, kad mūsų lopšelinukai irgi ruošis šiam renginiui. Puikiai žinojome, jog mūsų grupės mažiukai (2–3 m. vaikai) gali išsigąsti didelio žiūrovų būrio. Tad teko pamąstyti, kaip suvaidinti, kad vaikai jaustųsi saugiai ir drąsiai.

Specialistai teigia, kad teatras vaiko emocijoms suteikia prasmę gėriui, grožiui ir šviesai. Vaikus traukia paslaptingas scenos pasaulis. Tai didžiulis noras išbandyti save. Siekdamos, kad vaikai patirtų geras emocijas ir jaustųsi saugūs, pasikvietėme tėvelius. Labai džiugu, kad mūsų „Žvirbliukų“ grupės vaikai yra drąsūs ir linksmi, o jų tėveliai aktyvūs ir kūrybingi, nes noriai sutiko dalyvauti mūsų spektaklyje „Senis skuta bulves“ ir įkūnijo įvairius personažus, tai Aušra Stojakova, Eglė Lubienė, Aistė Šiaudkulienė, Jolanta Voronenkovienė, Jūratė Keinytė. Džiugu, kad tėveliai nestokojo išradingumo ir sukūrė  mažiesiems artistams kostiumus.
Šventėje skambėjo meninio ugdymo pedagogės Angelės Streckienės kūrinys „Kepam blynus“.
Šią bendrą pedagogų, vaikų ir tėvelių veiklą pagrindžia tokie A. Faber ir E. Mazlish žodžiai: „Ir tėvų, ir mokytojų pastangos bus veltui, jei jie nesujungs savo jėgų ir kartu nesinaudos tais metodais, kurie padėtų įgyvendinti jų geranoriškus siekius.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt