Mas­čio eže­re ap­si­gy­ve­no nu­tri­jos

Parašė:  2018-09-21

Tel­šiš­kiai so­cia­li­niuo­se tink­luo­se da­li­ja­si nuo­trau­ko­mis ir vaiz­do įra­šais, ku­riuo­se už­fik­suo­ti Mas­čio eže­re ap­si­gy­ve­nę gy­vū­nė­liai. Gy­ven­to­jai vie­nas ki­to klau­sia, kas tai ga­lė­tų bū­ti.
Nu­siun­tę vaiz­do įra­šą Ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­tui prie Ap­lin­kos mi­nis­te­ri­jos, ga­vo­me at­sa­ky­mą, kad, dar­buo­to­jų nuo­mo­ne, tai yra nu­tri­ja.
Pa­sak gam­ti­nin­kų, tarp kran­to au­ga­lų šie gy­vū­nai sta­to lai­ki­nas bu­vei­nes – liz­dus ar­ba kran­tuo­se iš­si­ka­sa ur­vus. Nut­ri­jos mai­ti­na­si van­dens ar­ba prie­kran­tės au­ga­lais, pir­me­ny­bę tei­kia šak­nims, šak­nia­gum­biams, vai­siams. Jei trūks­ta sul­tin­gų au­ga­li­nių pa­ša­rų, ėda me­džių, krū­my­nų la­pus ir jau­nų ša­ke­lių žie­vę.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt