Luokiškiai pedagogai – Austrijoje

Parašė:  2013-04-15
Su daugybe malonių įspūdžių, emocijų bei naujų idėjų mes, Luokės vidurinės mokyklos mokytojai, grįžome iš Comenius projekte dalyvaujančių Lenkijos, Austrijos bei Lietuvos mokytojų susitikimo Austrijoje, Steiermark žemėje, Grazo mieste. 
Gerų emocijų sukėlė  pirmoji diena mokykloje – moksleivių programa V. A. Mocarto „Mažosios nakties muzikos“ interpretacija.

Lankėmės pamokose, stebėjome vykstantį ugdymo procesą. Sužavėjo neįprastas dalykas: pamokas veda mokytojų komanda (du ar net trys pedagogai). Daugelyje klasių per pamokas dirba integracijos mokytojai. Kalbėjome ir apie iškylančias kitų tautybių moksleivių integravimosi mokykloje ir visuomenėje problemas. 
Lankėmės Kärnten regiono sostinėje – Klagenfurt mieste. Grožėjomės Austrijos Alpių vaizdais. Pusdienį praleidome Šiaurės Rytų Italijos pasienio mieste Udine.
Kitos projekto dienos Austrijoje prabėgo lankant Grazo miesto įžymybes. 
Vakarieniavome Lannach mieste kartu su Graz-Keppler vidurinės mokyklos direktoriumi Kurt Hoffmann, mokytojais ir Lannach miesto meru Joseff Niggas. Ragavome daugybę austriškos virtuvės patiekalų, klausėmės austrų liaudiškos muzikos melodijų.
Buvome pakviesti atsisveikinimo vakarienės pas Comenius projekto Austrijoje koordinatorę Anneliese Angerbauer. Ten taip pat dalyvavo ir kiti Graz-Keppler vidurinės mokyklos mokytojai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt