Luokėje nužudytas 39 metų vyras. Sulaikyti du broliai

Parašė:  2017-06-23

Telšių rajono Luokės miestelį sukrėtė žmogžudystė. Sulaikyti du broliai, įtariami sunkiu nusikaltimu.
Giedra AKAVICKIENĖ
Gresia ilgi kalėjimo metai
Kaip praneša policija, birželio 19 d., apie 19 val., Luokėje, namo kieme kilus konfliktui, 31 metų vyras, veikdamas kartu su 29 metų broliu, peiliu sužalojo 39 metų vyriškį. Šis nuo patirtų sužalojimų netrukus mirė.
Peilis pataikė nelaimėliui į krūtinę ir ranką. Manoma, kad mirtinas dūris buvo į krūtinę.
Dėl nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.
Broliai gyventojams kėlė siaubą
Visi kruvinos dramos dalyviai gyvena Luokėje. Apie velionį žmonės kalbėjo, kad jis buvo auksinių rankų meistras, remontuodavo butus. Pašnekovai gailėjosi našle likusios moters ir našlaičio judviejų kelerių metukų vaikelio.
O sulaikyti broliai, gyvenantys kartu, neturėjo nuolatinių darbų, versdavosi tuo, kas papuolė, ir šiurpino Luokės gyventojus. Ypač žmonės vengė vyresniojo brolio.
Vietiniai gyventojai prisiminė, jog maždaug prieš tris savaites naktį miestelyje buvo išdaužyti moters namo langai. Visų akys sužiuro į Luokės baisūną, tačiau tąkart, atrodo, jis išsisuko nuo atsakomybės.
Luokės seniūnas Česlovas Ubartas atskleidė, jog luokiškiai šio vyriškio privengė, stengdavosi su juo nesusitikti. Mat šis esą nei iš šio, nei iš to galėdavęs prisikabinti.
Piktybiškai nusiteikęs vyras daugelį gąsdino dar ir tuo, kad jau buvo teistas ir atliko bausmę įkalinimo įstaigoje.
Atėjo išsiaiškinti ir buvo nudurtas
Po žmogžudystės siaubūnas irgi „pasireiškė“ – atsisakė policijos pareigūnams pasitikrinti girtumą. Ramesnis jo brolis į alkotesterį įpūtė 2,43 prom. Tai – vidutinis girtumas.
Kaip teigė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė, kraujas buvo pralietas brolių namo kieme.
Į kiemą atėjo grupė asmenų, tarp kurių buvo ir nužudytasis. Pasirodo, sveteliai norėjo išsiaiškinti anksčiau kilusį konfliktą.
Pasak policijos atstovės A. Blaževičienės, asmenims konfliktuojant, vienas iš brolių peiliu dūrė vyrui į krūtinę. Sužalotas nukentėjusysis, nubėgęs į kito namo kiemą, sukniubo ir netrukus mirė.
Pagalbą iškvietė vietos gyventoja. Įvykio vietoje buvo ir medikai, ir policijos pareigūnai, tačiau vyrui niekas nebegalėjo padėti.
Nužudymu įtariamas 31 metų vyras birželio 21 d. teismo sprendimu suimtas trims mėnesiams, dvejais metais jaunesniam broliui paskirta švelnesnė kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Be to, broliai turi problemų ne tik dėl nužudymo. To paties konflikto metu, kai mirtinai buvo perdurtas luokiškis, nuo jų nukentėjo dar vienas asmuo – 64 metų vyrui sumušta galva, lūpa, sulaužytas šonkaulis. Tokie sužalojimai nustatyti po to, kai žmogui į galvą ir šoną įspyrė šiuo metu dėl nužudymo suimtas luokiškis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Ás parašė:

    Nieko naujo cia laiko klausimas tebuvo kol ka nuzudys.Gaila jaunelio brolio.Jis nera kazkoks pabaisa ka galima pasakyt apie viresneli broli.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt