Linksmybės Janapolėje

Parašė:  2013-04-15
Balandžio 7 d. po šv. Mišių Janapolės pagrindinės mokyklos buvusiose darželio patalpose vyko atvelykio šventė „Riedėk, marguti“. Į šventę rinkosi ne tik Janapolės „Bočiai“, bet ir visi norintieji linksmai praleisti laiko.

Koncertavo Janapolės miestelio muzikantai, dainininkai ir pasakotojai. Sveikinimo žodį tarė Janapolės „Bočių“ pirmininkas Jonas Vaškys. Jis draugijos vardu pasveikino jubiliates Aldoną Monkevičienę (65 m.), Stefaniją Litvinienę (70 m.), taip pat ir eilinius gimtadienius švenčiančias Oną Ringienę, Ireną Bagdonienę.
Šventinę programą dovanojo susibūręs ansamblis su mini liaudiška kapela (vad. D. Litvinienė), saviveiklininkai Ramūnas Šileika, Monika Raudytė, Leonas Juška, Monika Pociutė, Rimantė Steponavičiūtė, Adelė Valantinienė, Zita Barauskienė, Kazytė Kaminskienė.
Šventėje įdomių pasakojimų papasakojo Irena Kumžienė, miestelio poetas Juozas Šileika paskaitė eilėraščių apie pavasarį.
Su pilna pintine margučių, gardžių sūriukų susirinkusiuosius aplankė Velykų bobutė (Gėnė Gustienė).
Sveikinimo žodį tarė ir saldžią dovanėlę įteikė Janapolės seniūnaitė Dalia Steponavičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt