Lik sveikas, darželi

Parašė:  2013-06-06
Gegužės 23-iosios pavakarę apsiniaukęs dangus ir nerimstantis vėjelis tarytum bylojo, kad jau atėjo laikas Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ „Kiškučių“ grupės vaikams atsisveikinti su darželiu.

Darželio direktorė, grupės auklėtojos, vaikai, jų tėveliai ir svečiai, susibūrę į darnų ratelį, išėjome į lauką. Darželio kieme pasodinome eglutę, į orą paleidome balioną su vaikų vardais, tikėdami, kad mūsų ugdytiniai yra ir bus patys laimingiausi.
Šventiškai papuošta muzikos salė paskutinį kartą pakvietė juos į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Salėje virpančiomis širdimis sėdėjo tėveliai, giminaičiai, darželio darbuotojai. Iškilmingai skambant muzikai, sugužėjo priešmokyklinukai – mūsų „mažieji abiturientai“. Su neapsakomu džiaugsmu ir liūdesiu žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo ir yra pasiruošę naujam gyvenimo etapui.
Šventėje darželinukai demonstravo įgytas žinias, sėkmingai įveikė įvairias užduotis. Grupės vaikai bei jų auklėtojos Rasa ir Jurgita pateikė užduočių ir tėveliams, įtraukė juos į savo linksmybes. Šis jų koncertas buvo labai nuoširdus. Ir vaikai, ir auklėtojos įdėjo labai daug darbo. Buvo ne tik dainos, užduotys, palinkėjimai, bet ir choreografinė dalis. Mes, tėveliai, įsitikinome, kad mūsų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių, įgūdžių, kurie reikalingi pirmoje klasėje.
Paskutinį kartą „kiškučius“ sveikino darželio direktorė Vita Gailienė. Ji visiems linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir buvusių pedagogų. Priešmokyklinės grupės pedagogė Rasa Dagienė ir auklėtoja Jurgita Nagienė įteikė savo ugdytiniams diplomus ir atminimo dovanėles. Po šventės „mažųjų abiturientų“ laukė saldžios vaišės, deja, paskutinės.
Šią gražią šventę kitą dieną tęsėme Buožėnuose esančioje Linos ir Virginijaus Puplauskių sodyboje. Buvome sutikti skambant gyvai muzikai, su žemaitiška cibulyne ir bulvėmis. Stalas lūžo nuo vaišių. Pasistiprinę ėjome žaisti įvairių žaidimų. Sodybos šeimininkai pakvietė išbandyti sportinių jėgų ir įkopti į du stačius kalnus. Vaikams buvo neapsakomai smagu, o tėveliai stebėjo ir džiaugėsi jais. Pasportavę kepėme šašlykus bei gardžiai juos valgėme. Kad liktų prisiminimas, mažieji draugiškai išmargino akmenį, prie kurio visi šventės svečiai padarė bendrą nuotrauką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt