Ligoninėje bufetas uždarytas. Prispaudė skolos

Parašė:  2017-03-10

Praėjusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje politikai pritarė sprendimo projektui, kuriuo nuo šių metų vasario 28 d. nutraukia patalpų, esančių Regioninėje Telšių ligoninėje, nuomos sutartis su UAB „Justlina“. Bemaž šešerius metus veikusios kavinukės vadovai patys kreipėsi į Tarybą, prašydami nutraukti sutartį.
„Telšių ŽINIŲ“ duomenimis, šiandien UAB „Justlina“ už patalpų nuomą Savivaldybei yra likusi skolinga 3 192 Eur. Kadangi sutartyje buvo numatyta, jog nuomininkas už 105,99 kv. m patalpas kas mėnesį mokės po 847,92 Lt, t. y. 245,5 Eur, nesunku suskaičiuoti, jog bendrovė nuompinigių Savivaldybei nemokėjo mažiausiai metus. Telšių rajono savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjos Adelės Pociuvienės teigimu, UAB „Justlina“ yra sudarytas skolos grąžinimo grafikas. Ją įmonė turės padengti iki metų pabaigos.
Dar nėra aišku, ką Savivaldybė darys su laisvomis tapusiomis patalpomis Regioninėje Telšių ligoninėje. Pasak Telšių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vedėjos Birutės Každailevičiūtės, perduoti patalpas ligoninės reikmėms ar skelbti naują nuomos konkursą – pasakys Telšių rajono savivaldybės vadovai. Galutinį sprendimą priims Taryba.
„Telšių ŽINIOMS“ pasiteiravus, ką minėtose patalpose norėtų matyti VšĮ Regioninės Telšių ligoninės direktorė Alma Vitkienė, vadovė atsakė, jog pageidautų kavinukės. Esą ji įstaigai yra reikalinga.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Ina parašė:

    O tai problema. Greit ne tik visi verslininkai paskęs skolose, išvažiuos darbingiausi,užsidarys visi kabakai ir galėsim sakyti „čia vieta tik senukams“. Super šviesi ateitis. Su tuo ir sveikinu Kovo 11-osios proga. Nesuprantu šitos informacijos esmės

  2. !!! parašė:

    Tokioje vietoje bankrutuoti — menas!!! Savininkai — „menininkai“ kvadratu!!!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Šachmatininkų šventė (0)

„Žaibo“ šachmatų klube surengtas turnyras, skirtas Gegužės 1-ajai, Tarptautinei darbo dienai, paminėti. Susirinkusius dalyvius pasveikino ir […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt