Lempų gausybė, bet jos nešviečia

Parašė:  2018-01-19

Dėl Šiaulių plente esančios sankryžos į Kumpikų kaimą „Telšių ŽINIŲ“ redakcijon kreipėsi vienas šios teritorijos gyventojas. Vyriškis piktinosi, kad esą jau kuris laikas ši sankryža vakarais nėra apšviesta, nors apšvietimo lempų čia visa gausybė. Tamsiuoju paros metu vairuotojams važiuojant judriame kelyje labai sunku nuspėti, kada gi bus sankryža į Kumpikų kaimą.
Aurelija SERVIENĖ
„Mes, kurie važinėjame čia kasdien, dar susigaudome, o ką daryti atvykstantiems? Į gimtąjį kaimą per šventes pasisvečiuoti sugrįžta daug užsienyje gyvenančių kraštiečių. Jie blaškosi kelyje, taip sukeldami pavojų ne tik sau, bet ir kitiems vairuotojams. O labiausiai sugrįžusieji į gimtinę stebisi, jog apšvietimo lempų sankryžoje visa gausybė, tačiau kodėl jų niekas neįjungia“, – pasakojo vyriškis. Kumpikų kaimo gyventojui atrodo keista, jog šviesiais vasaros vakarais lempos būdavo visada įjungtos, o tamsiuoju sezonu, kai apšvietimas ypač reikalingas, lempas išjungė.
Trūkumus pašalins artimiausiu metu
VĮ „Kelių priežiūra“ Telšių padalinio direktorius Romualdas Kačerauskas paaiškino, jog minimame kelio ruože, kuriame yra sankryža į Kumpikų kaimą, apšvietimui įrengta automatinė apšvietimo sistema. Ji įsijungia ir išsijungia reaguodama į natūralaus apšviestumo lygį. Jei lauke natūralus apšviestumas pakankamas, jutiklis dirbtinio apšvietimo lempų nejungia. Jei natūralus apšviestumas mažesnis, nei nustatyta, lempos įsijungia automatiškai. Lauke natūraliam apšviestumui pasiekus nustatytą jo reikšmę, dirbtinis apšvietimas automatiškai vėl išjungiamas.
Naujai įrengta apšvietimo sistema naudoti buvo perduota 2016 m. lapkričio 8 d., užbaigus kelio rekonstrukcijos darbus.
Telšių padalinio darbuotojams vykdant šio kelio techninę priežiūrą, buvo pastebėtas apšvietimo sistemos gedimas ir apie tai informuotas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovas, atsakingas už šio objekto garantinę priežiūrą. Rangovas, vykdęs apšvietimo sistemos darbus, trūkumus turėtų pašalinti artimiausiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt