Lauko Sodoje – paminklas Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui

Parašė:  2018-02-20

Vasario 10 dieną Lauko Sodoje atidengtas paminklas, skirtas Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Aurelija SERVIENĖ
Šventinis minėjimas prasidėjo šv. Mišių auka bažnyčioje. Po bendros maldos visi būriavosi miestelio centre prie naujojo paminklo. Jį paprašyta atidengti Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino ir Administracijos direktoriaus Sauliaus Urbono. Naująjį statinį pašventino klebonas Kęstutis Balčiūnas.
Paminklo atidengimo iškilmes palydėjo trys salvės: už laisvą Lietuvą, už taiką ir viltį, už Lauko Sodos miestelį ir jos gyventojus. Skambėjo Alsėdžių gimnazijos vaikinų vokalinio ansamblio atliekami kūriniai (vad. Martynas Miliauskas).
Kad Lauko Sodos gyventojai drąsiu žingsniu žengė į Lietuvos 100-metį, bendruomenės iniciatyvą gyrė meras P. Kuizinas. Vienybės, bendrystės, bendro darbo, kurio rezultatą šiandien parodė lauksodiškiai, visiems linkėjo S. Urbonas.
Paminklo atsiradimo idėją pristatė Lauko Sodos bendruomenės pirmininkas Justas Dapkus. Pasak jo, įprasminti Lietuvos 100-metį pasiūlė Benediktas Šniaukas, o bendruomenė bendromis jėgomis visa tai įgyvendino. Renginio metu padėkota rėmėjams ir visiems, prisidėjusiems prie šimtmečio paminklo.
Sveikinimai tęsėsi bendruomenės salėje – šventiniame koncerte. Seimo narys Valentinas Bukauskas visus pasveikino su Lietuvos gimtadieniu ir dovanų – trispalvę – įteikė bendruomenės pirmininkui J. Dapkui. Administracijos direktorius S. Urbonas padėkos raštus skyrė Mindaugui Pašilskiui ir Viktorui Piluckiui. Ryškėnų seniūnijos seniūnė Gražina Sukurienė padėkojo Irenai Einikienei. Rėmėjų vardu kalbėjo Juozas Butkevičius.
Šventinį minėjimą vedė Ryškėnų kultūros centro direktorė Romualda Virketienė. Koncertavo Ryškėnų kultūros centro renginių organizatorė Fausta Sabaliauskienė, Nijolės Činskienės vadovaujamas mergaičių trio, gydytojas Vytautas Girčys, Alsėdžių gimnazijos mergaičių trio (vad. Martynas Miliauskas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt