Lau­ko So­do­je įkur­tas 20-asis „Bo­čių“ fi­lia­las

Parašė:  2018-08-17

Rugp­jū­čio 12 die­ną Lau­ko So­do­je įsteig­tas Lie­tu­vos pen­si­nin­kų są­jun­gos Tel­šių sky­riaus 20-asis fi­lia­las. Jo pir­mi­nin­ke iš­rink­ta Re­gi­na Re­mei­kie­nė.

Au­re­li­ja SER­VIE­NĖ

Nau­ja­ja­me fi­lia­le – 20 na­rių
Šven­ti­nis ren­gi­nys pra­si­dė­jo kon­cer­ti­ne pro­gra­ma Lau­ko So­dos Šv. Joa­ki­mo baž­ny­čio­je. Mu­zi­ki­nius kū­ri­nius at­li­ko Ra­ja Buz­ru­ko­va (Iz­rae­lis), Li­na Ur­ni­ky­tė (Vil­nius), miš­rus vo­ka­li­nis an­samb­lis „Ki­birkš­tė­lė“ (vad. S. Če­gie­nė), liau­diš­kos mu­zi­kos ka­pe­la (vad. P. Dir­mei­kis).
Į nau­jai su­si­kū­ru­sį Lau­ko So­dos fi­lia­lą tą­dien bu­vo priim­ta 20 na­rių: Re­gi­na Re­mei­kie­nė, An­ge­lė Bumb­laus­kie­nė, Bro­nis­la­va Stro­doms­kie­nė, Al­do­na Kaz­ba­rie­nė, Zo­fi­ja Vil­kie­nė, Jo­nas Be­re­nis, Gra­ži­na Be­re­nie­nė, Vir­gi­ni­ja Au­gu­tie­nė, Ona Kont­vai­nie­nė, Leo­nas Kont­vai­nis, Joa­na Gau­ry­lie­nė, Ie­va Jo­ni­kie­nė, Re­gi­na But­vi­lie­nė, Jur­gis Jon­kus, Ig­na­cas Teo­do­ras Če­pu­lis, Jad­vy­ga Ja­ni­na Če­pu­lie­nė, Ka­zys Ber­žis, Zi­ta Čio­la­die­nė, Ja­ni­na Va­ran­ko­nie­nė, Jo­nas Gau­ry­lius.
Pir­muo­sius na­rius pa­svei­ki­no ir nau­jus są­jun­gos pa­žy­mė­ji­mus jiems įtei­kė Lie­tu­vos pen­si­nin­kų są­jun­gos „Bo­čiai“ Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­kas Ka­je­to­nas Šlio­ge­ris. Gė­lių žie­dus do­va­no­jo Ryš­kė­nų se­niū­ni­jos se­niū­nė Gra­ži­na Su­ku­rie­nė. Gra­žių lin­kė­ji­mų iš­sa­kė Lau­ko So­dos bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kas Jus­tas Dap­kus. Ir to­liau spin­du­liuo­ti mei­le, ge­ru­mu, nuo­šir­du­mu „bo­čiams“ lin­kė­jo ku­ni­gas Kęs­tu­tis Bal­čiū­nas.
Atsisveikinimas
Po šven­ti­nių iš­kil­mių vi­si pa­kvies­ti da­ly­vau­ti šv. Mi­šio­se. Jas au­ko­jo, o kar­tu ir su pa­ra­pi­jie­čiais at­si­svei­ki­no ku­ni­gas K. Bal­čiū­nas. Jis yra per­ke­lia­mas į Pa­lan­gos Švč. Mer­ge­lės Ma­ri­jos Ėmi­mo į dan­gų pa­ra­pi­ją, o Lau­ko So­dos Šv. Joa­ki­mo pa­ra­pi­ją ap­tar­naus ku­ni­gas Vai­das Bui­vy­das.
„Šir­di­mi ir mal­da vi­sa­da bū­siu su ju­mis – lauk­so­diš­kiai, mel­siuo­si už jus, bet jau Pa­lan­go­je. Ne­liū­džiu pa­lik­da­mas jums ku­ni­gą Vai­dą Bui­vy­dą, tad ne­liū­dė­ki­te ir jūs. Į ku­ni­gus jūs ne­žiū­rė­ki­te. Bend­ruo­me­nė, baž­ny­čios rams­tis ir stip­ry­bė esa­te jūs“, – at­si­svei­kin­da­mas su pa­ra­pi­jie­čiais kal­bė­jo ku­ni­gas K. Bal­čiū­nas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Gramatika parašė:

    * Kajatonas. * Šv. Mišios.

  2. Darius parašė:

    Vot dirb Kajetons tėk skyrių pristeigė maladec.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt