Laikinus nepatogumus reikia iškentėti

Parašė:  2019-10-08

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi netoliese Biržuvėnų kaimo gyvenanti ūkininkė. Moteris skundėsi, jog dėl prasidėjusių kelio Baltininkai–Rapaliai–Biržuvėnai kapitalinio remonto darbų ji patiria milžiniškus nepatogumus: prie jos negali privažiuoti pienvežis, kelininkai jai draudžia važinėtis keliu – gyvenimas ūkyje paralyžiuotas. „Aš net negaliu privažiuoti prie savo gyvulių! Sūnus ryte pieną vežė – tai kelininkai jam kumščiu grūmojo. Kelias užtvertas ženklais – nei išvažiuoti, nei įvažiuoti neleidžia. Blogiausia yra tai, jog mūsų niekas neinformavo, kad kelias bus uždarytas. Nežinome ir kiek remontas užtruks. O darbų ūkyje, patys žinote, kiek daug“, – „Telšių ŽINIOMS“ guodėsi ūkininkė.
Antanas NEKRAŠIUS
Nuvykusius į vietą žurnalistus pasitiko eismą keliu draudžiantys ženklai. Netoliese burzgė UAB „Telšių keliai“ technika. Kitapus tvarkomos kelio atkarpos stovėjo iki ūkininkės privažiuoti negalintis pienvežis. Pradėjus kalbėtis su darbininkais, šie teigė, jog kelio ruožas buvo uždarytas dar vakar. Apie tai, kad pravažiuoti būtent tuo ruožu automobiliai negalės, buvo informuoti visi netoliese gyvenantys žmonės. Esą kita dalimi kelio lengvaisiais automobiliais yra leidžiama važiuoti. Anot kelininkų, atkarpoje, per kurią visiškai draudžiamas eismas, atliekami kelio stabilizavimo darbai – pilamas specialus gruntas. Darbai esą bus baigti tą pačią dieną, o asfaltą pradės kloti jau kitą savaitę.
Kalbant su kelininkais prie mūsų priėjo kitas netoliese gyvenantis ūkininkas. Skirtingai nei į redakciją paskambinusi moteris, jis džiaugėsi vykstančiais darbais. Esą pagaliau prie jų ūkių vedantis kelias bus išasfaltuotas. O tai, kad keletą dienų juo nebus galima važiuoti, – tik laikini nesklandumai, kuriuos reikia iškentėti. Ūkininkas sakė, jog ir jam dėl uždaryto kelio yra rūpesčių – su sunkiasvore technika jis negali patekti į savo laukus: „Ką padarysi. Pakentėsiu. Mes patys savo lėšomis prisidėjome prie kelio remonto – kartu su kitu ūkininku sumokėjome po 15 tūkst. Eur. Bet už tai turėsime asfaltuotą kelią, kuriuo naudosis ir mūsų kaimynė (paskambinusi į redakciją moteris, – red.). Tikrai, nereikia kelti problemų ten, kur jų nėra. Na, yra nepatogumų, bet jie laikini. Juo labiau kad apie tai, jog tam tikru laikotarpiu keliu nebus galima važiuoti, visi buvome informuoti. O pienvežis… pienvežis atvažiuos kitą dieną.“
UAB „Telšių keliai“ vadovas Valdas Knystautas „Telšių ŽINIOMS“ teigė, jog pagal pasirašytą sutartį darbus minėtame kelyje jie yra įsipareigoję atlikti iki gruodžio mėnesio. „Mėnuo, kai vyksta darbai. Kitą savaitę bus klojamas asfaltas, tad darbai bus baigti jau spalį. Žmonės tikrai neturėtų pykti, kai dirbame tokiais tempais“, – kalbėjo V. Knystautas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt