Kultūros diena

Parašė:  2017-05-05

Balandžio 25 dieną Telšiuose paminėta Pasaulinė kultūros diena. Dalyvauti renginyje buvo kviečiami kultūros darbuotojai iš Mažeikių, Plungės, Telšių rajonų bei Rietavo savivaldybės.
Pasaulinės kultūros dienos paminėjimas prasidėjo miesto amfiteatre Taikos vėliavos pakėlimu.
Aurelija SERVIENĖ
Renginys tęsėsi Žemaitės dramos teatre. Pasaulinės kultūros dienos proga susirinkusius kultūros darbuotojus sveikino Telšių r. vicemeras Kęstutis Gusarovas, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Eglė Macienė, Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Mažeikių r. savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Telšių kultūros centro direktorė Birutė Juozapavičienė ir kt.
„Kultūra, kad ir kaip būtų keista, bet vis dar tenka įvairiose diskusijose išgirsti, kam ji reikalinga, ką ji duoda. Vieniems kultūra – tai pramoga, laisvalaikio praleidimo būdas, kitiems – saviraiškos būdas, o daliai visuomenės – tai kasdienis, sunkus, bet labai prasmingas darbas. Tai – mūsų darbščiosios Telšių kultūros darbuotojos, tos bitelės, kurios sunešė jums per visus metus su gražiausiais linkėjimais, su širdies šiluma medaus statinaites, kurias norime padovanoti kaip simbolį mūsų gražios draugystės ir palinkėti, kad visas jūsų kruopštaus darbo vaisius būtų tiktai saldus, kaip tas bičių medus“, – kalbėjo E. Macienė.
Simbolinės medaus statinaitės padovanotos Telšių, Mažeikių r. ir Rietavo savivaldybių atstovams. Deja, Plungės rajono kultūros darbuotojų renginyje nesulaukta.
Ilgiausiai išdirbusiems Telšių miesto ir rajono kultūros darbuotojams įteikti Telšių r. savivaldybės mero Petro Kuizino padėkos raštai: Ryškėnų kultūros centro meno vadovei Vitalijai Žalgevičienei, Luokės etnografinio ansamblio „Šatrija“ vadovei Vilijai Benešienei, Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojams Gediminui Petruliui, Zitai Čiolakienei, Vilijai Jocienei, Rimai Mineikienei, Rasai Stankienei, Julitai Švėgždavičienei, Degaičių seniūnijos kultūrinės veiklos organizatorei Virginijai Keršienei, Telšių kultūros centro režisierei Alinai Gintalienei.
Šventiniame minėjime koncertavo Telšių Žemaitės dramos teatro choreografės Inos Levickienės (Ina Petrakova-Levickienė) vadovaujama šokių studija, Telšių kultūros centro vaikų ir jaunimo ansamblis „Čiučiuruks“ (vad. Rita Macijauskienė).
Po renginio svečiai pakviesti apsilankyti Telšių r. savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Filmas BURBULAI (0)

Burbuliai. Dežavu (dubliuotas) Žanras: Animacija, animacinėkomedija, šeimos Trukmė: 84 min Pasiruoškite nuotaikingiausiai kelionei laike – „Burbuliai“ atskuba […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt