Kordelija Vizgaudytė: „Į piešinį perkeliu savo nuotaiką“

Parašė:  2017-10-20

Bibliotekoje-skaitykloje veikia mokinės Kordelijos Vizgaudytės piešinių paroda.
Į VšĮ Telšių regioninį profesinio mokymo centrą Kordelija atvyko baigusi Mažeikių „Sodų“ pagrindinę mokyklą. Mokinė siekia įgyti interjero apipavidalintojo specialybę ir tęsti tolimesnę karjerą studijuodama ir dirbdama mėgstamą darbą. Sėkmingai baigusi šią mokymo programą, mergina įgis šias kompetencijas: mokės parinkti ir komponuoti interjero elementus, valdyti apipavidalinimo, dekoravimo technologijas, gaminti interjero detales ir aksesuarus, parengti interjero dekoravimo projektus, parinkti ir komponuoti interjero elementus.
Kordelija piešti pradėjo gana anksti – būdama 4 metų. Mergaitės mama, pastebėjusi dukters norą piešti, nuvedė į Mažeikių kultūros centre esantį dailės būrelį. Mokinė lankė dailės mokyklą, kurią baigė gerais įvertinimais. Ir dabar Kordelija nepamiršta piešimo, nors daugiausia laiko skiria mokymuisi. Labiausiai ji mėgsta tapyti.
„Į piešinį perkeliu savo nuotaiką, džiaugsmą, liūdesį. Už tai, kad piešiu, pirmiausia esu labai dėkinga savo mamai, kuri skatino mano norą piešti, ir mokytojams, kurie mane to moko dabar“, – teigia parodos autorė.
Mokinės piešiniai – spalvingi, žaismingi, kviečiantys džiaugtis gyvenimu. Kruopštumas, kūrybinė idėja, subtilumas – tokiais žodžiais galima apibūdinti Kordelijos piešinius. Mergina – ne tik puiki dailininkė, bet ir darbšti, pavyzdinga moksleivė, dalyvauja mokyklos kultūriniame gyvenime.
Tikimės, kad Kordelijos paroda paskatins ir kitus mokinius eksponuoti savo kūrybą.
Bibliotekos vedėja D. SKRODENIENĖ, bendrabučio auklėtoja B. TAUJANSKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt