Komisija tirs, ar A. Gudauskas nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų

Parašė:  2017-11-24

Lapkričio 16 d. Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino potvarkiu sudaryta komisija, kuriai pavesta iki gruodžio 7 d. įvertinti Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (Telšių PSPC) vyr. gydytojo Antano Gudausko elgesio atitiktį LR viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms bei pateikti tyrimo išvadas.
Mero sudaryta komisija tirs, ar A. Gudauskas, galimai naudodamas Telšių PSPC tarnybinį automobilį asmeniniais tikslais (laikydamas automobilį namie, naudodamasis juo savaitgaliais vykdamas į turgų, užmiestį, prekybos centrus, leisdamas šiuo automobiliu naudotis savo sutuoktinei), nepažeidė minėto įstatymo nuostatų, draudžiančių naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti, taip pat draudžiančių naudotis ar leisti naudotis valstybės ar savivaldybių valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.
Spalio viduryje „Telšių ŽINIOSE“ rašėme, jog dėl galimai asmeniniais tikslais naudojamo Telšių PSPC tarnybinio automobilio į redakciją kreipėsi įstaigos darbuotojai. Anoniminiame laiške sveikatos įstaigoje dirbantys asmenys piktinosi dažnai matantys A. Gudauską tarnybiniu transportu važinėjantį savaitgaliais, vykstantį į užmiestį ar pasistačiusį automobilį prie prekybos centrų, turgaus. Negana to, anot laiško autorių, mašina naudojasi ir A. Gudausko žmona, kuri Telšių PSPC net nedirba.
Pats A. Gudauskas į jam mestus kaltinimus tąsyk atkirto, jog automobilis naudojamas pagal patvirtintą tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo tvarką. Esą neretai darbo metu ir po darbo tenka sustoti ūkinių prekių parduotuvėse ar kitose parduotuvėse apžiūrėti įstaigos ūkiui reikalingų prekių, derėtis dėl prekių kiekio, kainos ir nuolaidų pagal pasirašytas sutartis. Automobilis pagal galiojančią tvarką gali būti saugomas įstaigos teritorijoje arba darbuotojo, kuriam jis patikėtas, pasirinktoje saugioje vietoje. Jis pasirinko tarnybinį automobilį saugoti savo namo garaže.
Telšių PSPC vyr. gydytojas tikino, kad jo žmona tarnybinio automobilio nevairuoja ir juo nesinaudoja. Kartais, jei darbe užtrunka, kartu grįžta namo. Esą pasitaiko atvejų, kada žmona arba kitų įstaigų medicinos darbuotojai kartu su juo darbo reikalais vyksta ir į Vilnių.
Atlikti tyrimą dėl A. Gudausko galimai pažeistų viešųjų ir privačių interesų Telšių rajono savivaldybei pavedė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. mhm parašė:

  žmonės mato, kaip su valdiška mašina važinėja į sodą

 2. Mačernis parašė:

  Spėkit ar ką ištirs?🤔😁

 3. parašė:

  aišku, kad nesupainiojo, jei būtų supainiojęs tai būtų susipainiojęs. O dabar vaikšto aukštai pakelta galva ir visų gerbiamas

 4. Nikas parašė:

  Kokie jie vargšai, net gaila žiūrėti, neturi net kelių atliekamų centų kelionei, o mes mokesčių mokėtojai turime visas šitas korumpuotas gaujas išlaikyti.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt