Ko­dėl mes skai­to­me „Tel­šių ŽI­NIAS“

Parašė:  2019-05-10

Ro­mu­tis LIAU­DANS­KIS:
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ laik­raš­tį skai­tau, nes ja­me ra­šo­mos ne tik ra­jo­no, bet laik­raš­čio prie­de – ir vi­sos Že­mai­ti­jos ak­tua­li­jos. Po­pie­ri­nis laik­raš­čio va­rian­tas man la­biau priim­ti­nas. Pre­nu­me­ruo­ju „Tel­šių ŽI­NIAS“ ir ki­tiems re­ko­men­duo­ju tą da­ry­ti. Mū­sų ra­jo­ne gy­ve­nan­tis žmo­gus tu­ri ži­no­ti sa­vo kraš­to nau­jie­nas.

Olia RE­KA­ŠIE­NĖ:
Skai­tau „Tel­šių ŽI­NIAS“. Man įdo­mios ra­jo­no nau­jie­nos, taip pat do­miuo­si skel­bi­mais, rek­la­ma. Penk­ta­die­niais vi­suo­met lau­kiu pre­ky­bos cent­ro „Mon“ rek­la­mos, nes prieš sa­vait­ga­lį vyks­tu ap­si­pirk­ti – pa­si­žiū­riu kai­nas, pre­kes. Pa­si­gen­du ki­tų par­duo­tu­vių skel­bi­mų apie iš­par­da­vi­mus. Ma­nau, vi­sos par­duo­tu­vės da­ro ak­ci­jas, bet apie jas kaž­ko­dėl ty­li…

Eri­ka UR­VA­KIE­NĖ:
Man pa­tin­ka „Tel­šių ŽI­NIOS“ – jo­se daug in­for­ma­ci­jos, yra vi­sos sa­vai­tės te­le­vi­zi­jos pro­gra­ma. Be to, pa­žįs­tu ten dir­ban­čių žmo­nių – žur­na­lis­tai man­da­gūs, pro­fe­sio­na­lūs. Akį trau­kian­tis ir laik­raš­čio di­zai­nas. Toks, ma­nau, ir tu­ri bū­ti ra­jo­no laik­raš­tis.

So­na­ta MAR­KŪ­NIE­NĖ:
Skai­tau ra­jo­no laik­raš­tį: no­riu ži­no­ti, kas vyks­ta mū­sų ra­jo­ne, be to, su­pran­tu, kad rei­kia pa­lai­ky­ti spau­dą. Ji iš­gy­ve­na ne leng­viau­sius lai­kus – vi­si su­lin­dę į te­le­fo­nus skai­to ne­pa­tik­rin­tą, kar­tais vi­sai iš­gal­vo­tą in­for­ma­ci­ją ir tuo ti­ki. Žur­na­lis­tai dir­ba at­sa­kin­gai – in­for­ma­ci­ją pa­tik­ri­na, iš­klau­so ke­lių nuo­mo­nių. Pas­te­bi ir kal­bi­na žmo­nes, ku­rie ty­liai ir at­sa­kin­gai dir­ba – jie nie­ka­da pa­tys ne­si­verž­tų į vie­šu­mą. Ge­ras straips­nis apie žmo­gų – pui­ki pa­ska­ta.

Ra­jo­no gy­ven­to­jus kal­bi­no Ry­šių su vi­suo­me­ne stu­den­tė Ind­rė RE­KA­ŠIU­TĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Romas parašė:

    Skaičiau daug laikraščių ir žurnalų,kai kainos pagal pajamas buvo proporcingos,o dabar pensijos -UBAGO dalia.

  2. 79M9 parašė:

    Sumažėjo skaitančių laikraštį? Gal išmokite savo klientams kaip draudimo bendrovės priminimus savo laiku išsiųsti, kad baigiasi prenumerata? Per sunku??

  3. Info parašė:

    Kažkodėl nėra informacijos apie paskutinį tarybos posėdį.Labai vėluojate.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt