Kiekvienas galime prisidėti prie laimingo vaikų gyvenimo

Parašė:  2017-11-24

Jau antrus metus Telšiuose organizuojama Tolerancijos dienos šventė „Širdį atiduodu vaikams“. Renginyje apdovanojami asmenys, bendruomenės, šeimos už toleranciją, pagalbą, rūpestį, dėmesį globai, globojamiems vaikams, daugiavaikėms šeimoms.
Renginiu siekiama parodyti teigiamus pavyzdžius, atkreipti visuomenės dėmesį ir ugdyti žmonių sąmoningumą biologinių tėvų globos netekusiems vaikams. Pasak organizatorių, labai svarbu suprasti, kad kiekvienas galime prisidėti prie laimingo vaikų gyvenimo.
Aurelija SERVIENĖ
Šiais metais išskirtinis dėmesys buvo skirtas seniūnijų šeimoms. Bendruomenės ir seniūnijos buvo skatinamos į renginį pakviesti ir atlydėti šeimas, kurios yra daugiavaikės ar kurioms reikia pagalbos, paskatinimo.
Renginio metu buvo įteiktos 8 nominacijos: Ilonai ir Vytautui Danieliams – už nuoširdų ir besąlygišką rūpinimąsi vaikais; Telšių socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai darbui su socialinės rizikos šeimomis Simonai Dzigelytei – už profesionalų bei nuoširdų darbą su sunkumus patiriančiomis šeimomis; Izabelai ir Rimantui Leščiauskams – už atsakingą požiūrį į vaikų globą; vaikų globos namuose užaugusių Ramintos Gužaitės ir Vytauto Urnikio šeimai – už teigiamą požiūrį į gyvenimą; radijo stoties XXL FM kolektyvui – už pagalbą skatinant globą, įvaikinimą, toleranciją visoms šeimoms; Jolantos ir Jono Ligeikių šeimai, užauginusiai ir auginančiai 10 vaikų – už puikiai išaugintus ir išauklėtus vaikus; prelatui Juozui Šiuriui – už šeimos statuso stiprinimą ir vertybių puoselėjimą; Telšių rajono savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariams – už suteiktas galimybes vaikams augti šeimose. Nominacijas visiems įteikė „TV Pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė.
Renginyje dalyvavo Tarybos nariai, Telšių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Saulius Urbonas, jo pavaduotojai Rimantas Žebrauskas, Kęstutis Anglickas, kt. svečiai.
Renginio iniciatorė asociacijos „Mes šeima“ pirmininkė, Tarybos narė Laima Jurytė-Zakarauskienė tikino, jog šis renginys svarbus tuo, kad jame dalyvauja gausus būrys vaikų iš globėjų šeimų, globos namų, o šventė yra paremta savanoriška veikla.
„Siekiame parodyti teigiamus globos pavyzdžius, šeimos svarbą vaikui, skatiname toleranciją globai, daugiavaikėms šeimoms. Numatant nominacijas, daug dėmesio skiriama tam, kad kuo didesnė visuomenės dalis, įvairių sričių atstovai prisidėtų gerais pavyzdžiais. Dažnai tenka girdėti įvairių nuomonių apie daugiavaikes šeimas, globą. Šioms šeimoms reikia palaikymo, paskatinimo, galų gale įvertinimo už jų pasirinkimą ir siekius“, – kalbėjo L. Jurytė-Zakarauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt